М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
raydin
raydin
06.03.2023 13:07 •  История

Почему наполеона не смог сохранить свои завоевания?

👇
Ответ:
kirill13125a
kirill13125a
06.03.2023


Наполеон Бонапарт, вероятно, покорил бы Россию в 1812 году, если бы не операции на мозге, выполняемые русскому полководцу Михаилу Илларионовичу Кутузову французским хирургом, как выяснили ученые. По мнению Марка Приула, научного руководителя кафедры нейрохирургии неврологического Института Барроу, которая относится к больнице Святого Иосифа и медицинского центра США, эта история о том, как медицина изменила ход цивилизации. В течение более чем двух веков, история была сосредоточена на невероятной истории Кутузова, как утверждают исследователи.

Он выжил, будучи раненым в голову в 1774 и 1788 годах и впоследствии стал одним из легендарных героев Руси, который дал отпор наполеоновским захватчикам. Путем объединения первичных источников на русском и французском языках, исследователи обнаружили, что французский хирург Жан Массот сыграл решающую роль в драме, предложив использовать методы современной нейрохирургии, что предвещало Кутузову пережить то, что казалось смертельной раной. Учёные хотели выяснить, что произошло на самом деле и в принципе узнать больше о том хирурге, который Михаила Кутузова.

Факты о деятельности Жана Массота утрачены, однако есть неопровержимые данные, что он использовал уникальные методы хирургии, которые используются по всему миру по сей день. 
4,7(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Cat1235679
Cat1235679
06.03.2023

В історії формування східних слов’ян можна виділити декілька періодів: протослов’янський, праслов’янський і давньослов’янський (слов’янський).

     Перший період, що охоплює період III—II тис. до н. е., коли між Дніпром та Віслою, на південь від прип’ятського Полісся, формується група споріднених індоєвропейських землеробських племен.

    Під час другого періоду (II—І тис. до н. е.) відбувається освоєння нових районів на лівобережжі Дніпра. У цей період праслов’яни вступають у складні стосунки з кочовими народами українського степу — кіммерійцями, скіфами. Завдяки скіфам праслов’яни були втягнуті у відносини з античним світом.

     Після загибелі Великої Скіфії у слов’ян настав новий етап розвитку. Почало формуватись власне слов’янське суспільство. Вони утворили власні об’єднання племен зі своєю соціальною, політичною структурою.Отже, давні слов’яни в 5-7 ст. наблизилися до створення держави. На переддержавний рівень суспільства в давніх слов’ян указує й те, як вони облаштовували свої поселення. Менші з поселень скупчувалися навколо більших - своєрідних племінних центрів. Останні були й ремісничими осередками. Згодом такі великі поселення перетворювалися на укріплені городища. Залишки великого слов’янського міжплемінного центру археологи знайшли, приміром, на Волині - це Зимненське городище

Объяснение:

4,8(60 оценок)
Ответ:
vladdubrovskiy1
vladdubrovskiy1
06.03.2023

Духовне життя та міфологія єгиптян. Амулети. Боги. Священні тварини. Заупокійний культ. Ставлення до людини. Розеттський камінь- повернення зникнувшого світу

Єгипет - країна з древньою, дивною культурою, повної таємниць і загадок багато з яких ще не розгадані. Її історія нараховує кілька тисяч років. Історики затверджують, що Єгипетська цивілізація не мала ні «дитинства», ні «юності». Одна з гіпотез про походження Єгипетської цивілізації затверджує, що в джерел Єгипетської цивілізації стояли якісь таємничі переселенці, інша гіпотеза говорить, що засновниками були нащадки атлантів.

Хто вони були насправді ми можемо лише догадуватися, читаючи деякі збережені древні тексти. Однак уявити собі їхній побут, відносини, духовне життя можна. Для цього досить зануритися у світ Єгипетських міфів та стародавніх знахідок.

Духовне життя та міфологія єгиптян

Kemet – так називали свою країну древні єгиптяни. Історія Єгипту невіддільна від його міфології і релігії, віра в богів займала основне місце в житті єгиптянина. Залишки релігійних представлень, символіки, магії лягли в основу таких світових релігій як християнство, іслам, іудаїзм, а так само різних сект.

Релігія Єгипту – явище дуже різноманітне, у ній сполучиться фетишизм і тотемізм, політеїзм і монотеїзм, теологія і космогонія, культ, надзвичайно різноманітні і суперечливі міфи, не менш різноманітні і суперечливі представлення про загробне життя.

За більш ніж три тисячолітні історії Єгипту, його релігія перетерплювала різні зміни, боги окремих номов ставали головними богами держави, змінювали імена або зливалися з іншими богами, але основна концепція залишалася незмінної. Віра в загробне життя, суд над діяннями зробленими при житті, необхідність піклується про схоронність тіла померлої людини, обожнювання фараона і т.п. зберігалася до появи християнства.

4,5(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ