М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leylakhalimova
leylakhalimova
19.05.2022 02:35 •  История

Сравни действия испанцев и португальцев с одной стороны, и голландцев и , с другой стороны, в захвате и использовании колоний.

👇
Ответ:
regina1002
regina1002
19.05.2022
Все эти колонисты были нацелены в путешествие из за богатства испанцы колонизировали  центральную часть Сев Америки ,Голландцы были нацелены к островам в Индонезии ,Англичане в северную часть Северной Америки и Индию ,Австралию  ,Португальцы в основном были в Южной Америке,Англичане поднимали свою экономику за счет продажи чая в Индии и полезными ископамыми , специи.Испанцы продавали сахар ,табак тд .  Португальцы продавали экзотические фрукты и специи,
4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nikita82279
Nikita82279
19.05.2022
Розвиток господарства, розширення міжнародних зв’язків у Королівстві Руському потребували подальшого розвитку освіти й писемності. Грамота була поширена не тільки серед багатих верств населення, а й серед ремісників, рядових дружинників. Про це свідчать написи ХІІ—ХІІІ ст. на стінах храмів у Галичі й Рогатині, на речах повсякденного вжитку, іменні позначки майстрів на глиняному посуді. У містах Галичини та Волині знайдено берестяні грамоти, бронзові, дерев’яні, кістяні стилуси (писала). Грамоти написані на доступному матеріалі — бересті.
4,8(54 оценок)
Ответ:
аня2943
аня2943
19.05.2022

Усвідомлюючи небезпеку неминучої війни з Французькою імперією, російський уряд відмовився від далекосяжних планів приєднати до Російської імперії Дунайські князівства.

3 квітня (22 березня) 1812 року імператор Олександр I зажадав від головнокомандувача російської «Молдавської армії» генерала від інфантерії графа Михайла Кутузова негайно укласти мир, погоджуючись на кордон по річці Прут до впадіння її в Дунай. Дипломатичну підтримку забезпечував посол Російської імперії у Османській імперії Андрій Італинський.

23 (11) травня Кутузов доповів імператору про узгодження спірних питань, наступного дня було парафовано попередні (прелімінарні) умови, а 28 (16) травня 1812 року — підписано текст російсько-османського мирного договору.

4,5(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ