Объяснение:
Ми вже говорили про те, що політика князя Святослава Ігоревича була більше спрямована на зовнішні завоювання, ніж на внутрішні перетворення. Він був більше полководцем, ніж дипломатом або реформатором.
Однак діяльність Святослава торкнулася і внутрішнього життя країни.
Внутрішня політика князя Святослава Ігоревича була спрямована на оформлення системи збору податків. Його мати Ольга затвердила ще при своєму правлінні цвинтарі. Це означає, що князь не повинен їхати самостійно до кожного народу збирати полюддя, а самі люди або представники народу приїжджали в певні місця і здавав данину в казну.Святослав одного разу приборкав племена в'ятичів, який відмовлялися платити данину на користь княжої скарбниці. Після цього походу в казну стала справно надходити данину.
Ставши великим князем, у провідних містах Київської Русі він став стверджувати на правління своїх синів, щоб вони тримали все під контролем тоді, коли він знаходиться в походах. Це було вірним і мудрим рішенням з його боку. Він міг повністю покластися на своїх синів у всіх питаннях внутрішнього управління Київською Руссю.
Його синами були Ярополк, Олег і Володимир (хреститель Київської Русі).
Французский гражданский кодекс был принят в 1804 году и вошел в историю под названием Кодекса Наполеона. Факт, достойный упоминания: из 2281 статьи Кодекса Наполеона 1200 до сих пор не подвергались никаким изменениям!
Французский Гражданский кодекс вобрал в себя и развил:
законность;
гражданско-правовые принципы;
единство прав и свобод человека;
принципы юридического равенства.
Первый источник – классическое римское право.
Второй источник – французское обычное право.
Третий источник – труды известных французских юристов.
Кодекс Наполеона состоит из вводной части и трех книг.
«Моя истинная слава не в том, что я выиграл сорок сражений; поражение при Ватерлоо затмит в памяти потомков мои победы … Но что не забудется и будет жить вечно, так это мой Гражданский кодекс», — говорил Наполеон.