М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Рома228119
Рома228119
08.06.2021 21:12 •  История

Де і в яких умовах жив і виховувався александер македонський

👇
Ответ:
Айзат121а
Айзат121а
08.06.2021
Жив у сім'ї царя Філіппа 2.Він з раннього віку чудово володів зброєю і був вправним вершником.Александр Македонський любив дуже сильно літературу і любив читати і часто читав.Його вчителем був знаменитий давньгрецький філософ Аристотель
4,6(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1903vita
1903vita
08.06.2021

Раннє Середньовіччя — період європейської історії, що розпочався після падіння Західної Римської імперії. Тривав близько п'яти століть, приблизно між 500 та 1000 роками. В епоху раннього Середньовіччя сталося Велике переселення народів, з'явилися вікінги, виникли королівства остготів в Італії й вестготів в Аквітанії й на Піренейському півострові й утворилася Франкська держава, що в період свого розквіту займала велику частину Західної Європи. Північна Африка й Іспанія увійшли до складу арабського Халіфату, на Британських островах існували численні невеликі держави англів, саксів і кельтів, з'явилися держави в Скандинавії, а також в центральній і східній Європі: Велика Моравія і Київська Русь.

4,7(61 оценок)
Ответ:
володия
володия
08.06.2021

Відповідь:  взято из этого сайта думаю ты найдёшь ответ               https://encyclopedia.ushmm.org/content/uk/article/the-nazi-rise-to-power

У 1930-1933 роках у Німеччині панував похмурий настрій. Всесвітня економічна депресія тяжко вразила країну і мільйони людей залишилися без роботи. До безробітних приєдналися мільйони осіб, які пов’язували депресію з національним приниженням Німеччини після поразки в Першій світовій війні. Багато німців вважали парламентську урядову коаліцію слабкою і нездатною подолати економічну кризу. Масові злидні, страх і переконання, що гірші часи ще попереду, а також гнів і фрустрація від  неспроможності уряду швидко врегулювати кризу створили родючий ґрунт для приходу до влади Адольфа Гітлера і нацистської партії.

Гітлер репетирує виголошення промови

Гітлер був переконливим і запальним оратором, котрий, звертаючись до гніву та відчуття безпорадності величезної кількості виборців, приваблював широкі маси німців, що відчайдушно потребували змін. Нацистська виборча пропаганда обіцяла вивести Німеччину з депресії. Нацисти запевняли, що відродять німецькі культурні цінності, змінять умови Версальського мирного договору, відвернуть гадану загрозу зростання комунізму, повернуть роботу німецькому народові й відновлять статус Німеччини як великої держави, що нібито належав їй по праву. Гітлер та інші пропагандисти нацизму надзвичайно успішно скерували гнів і страх населення проти євреїв, проти марксистів (комуністів і соціал-демократів) та проти всіх, кого нацисти вважали відповідальними за перемир’я в листопаді 1918 року і Версальський договір, а також за встановлення парламентської республіки. Гітлер та інші нацисти часто називали цю категорію ворогів «листопадовими злочинцями».

Гітлер та інші нацистські речники ретельно лаштували свої промови до кожної аудиторії. Наприклад, виступаючи перед бізнесменами, нацисти менше зосереджувались на антисемітизмі, наголошуючи натомість на боротьбі з комунізмом і поверненні німецьких колоній, втрачених за Версальським договором. Звертаючись до солдатів, ветеранів або інших націоналістичних груп, нацистська пропаганда зосереджувалася на посиленні війська та поверненні інших територій, втрачених після Версалю. Нацистські оратори переконували фермерів у північній землі Шлезвіґ-Голштайн, що нацистський уряд підніме чимдалі нижчі ціни на сільськогосподарську продукцію. Пенсіонерам по всій Німеччині говорили, що розмір і купівельна спроможність їхніх місячних виплат залишаться стабільними.

Пояснення:

4,6(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ