М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dianaknyazeva
dianaknyazeva
19.12.2021 13:55 •  История

Хромая ладья умеет ходить только на соседние по стороне клетки. хромая ладья обошла все клетки доски 5×5, побывав на каждой клетке по одному разу. нарисуйте хотя бы один из возможных маршрутов ладьи. отметьте клетки, которые не могут быть началом и концом маршрута.

👇
Ответ:
CloudySun
CloudySun
19.12.2021
Как я по твоему нарисую здесь или тебе не важно где?
4,7(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dvs2504
dvs2504
19.12.2021

Відповідь:

Сагайда́к або сайда́к — назва повного набору для лучника — лук разом зі шкіряною сумкою або дерев'яним футляром зі стрілами, пізніше просто футляр для стріл, колчан. Були розповсюджені у тюркських народів, монголів, а також на території колишньої Русі до XVII століття.

Слово походить від тюрк. sadaq («сагайдак»), монг. sagadag («лук разом зі стрілами», «сагайдак»). Питомо руське слово тула за походженням пов'язане з «тулити».

Зрідка сагайдаком могли називати й лук[1], чохол для рушниці, музичного інструмента тощо[1].

Від слова сагайдак походять прізвища Сагайдак, Сагайдачний.

Пояснення:

4,5(37 оценок)
Ответ:
лиззка16
лиззка16
19.12.2021

10) 1. Г

2.Б

3.А

4.В

11.Заможні та впливові люди мали потребу у великій кількості дорогого одягу, щоб за його до утверджувати свій соціальний статус. При дворі французького короля Генріха IV (1589—1610) людину не вважали заможною, якщо в неї не було 25—30 туалетів різного фасону, які вона мусила міняти щодня. Аристократи й багатії уважно стежили за модою. У цей час у Європі поступово формуються національні моди: французька, англійська, італійська.

В епоху раннього італійського Відродження переважав розкішний костюм із яскравих і дорогих тканин: парчі, атласу й оксамиту із золотим і срібним шиттям. У XVI—XVII ст. віддавали перевагу більш стриманому костюму темних тонів із камзолом, що облягав тіло, штанами й пуфами, коротким плащем із дуже високим коміром, облямованим невеликим жабо. Значним попитом користувався одяг, що був прикрашений хутром. Часто мода формувалася в королівських дворах. Іспанський король Філіпп IV (1621—1665) установив при дворі суворі вимоги, що забороняли одяг яскравих кольорів. Навіть чужоземці допускалися до монарха лише «одягненими в чорне».

4,4(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ