М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pikapchu
pikapchu
07.11.2020 10:58 •  История

10 самых распространённых сражений и революций в 20 веке (

👇
Ответ:
bbayy
bbayy
07.11.2020
1.Монгольская народная революция
2.Монгольская национальная революция
3.Монегасская революция
4.Жасминовая революция
5.Гватемальская революция
6.Гражданская война в Китае
7.Августовская революция 
8.Апрельская революция в Корее
9.Жёлтая революция
10.Русская революция
4,8(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ktoto215
ktoto215
07.11.2020

Преображенський собор у Чернігові — одна з найстаріших збережених монументальних кам'яних будов України, головна споруда Чернігівського князівства. Пам'ятник давньоруського зодчества. Зала храму є чи не найкращою в України для звучання голосу; акустичні характеристики зали - вражаючі і неперевершені.

 

Після смерті Володимира Святославича, в 1015 році почалися часи князівських чвар та ворожих нападів. Мир настав тільки після того, як Ярослав Володимирович та Мстислав Володимирович поділили між собою землі. У перші десятиліття князювання Ярослава великого будівництва у Києві не проводилося. На противагу цьому в Чернігові, який був центром князівства у якому правиви Мстислав починається спорудження князівського центру. Дослідники припускають, що князь багато в чому наслідував свого батька Володимира. Ще будучи князем у Тмуторокані, 1022. Мстилав побудував Богородичну церкву, можливо взявши за взірець Богородичну Десятинну церкву в Києві. Під час Тмутороканської експедиції 1952 р. Борис Рибаков дослідив залишки кам’яної церкви, яка за своїми технічними та архітектурими харктеритиками була дуже схожа на Десятинну церкву в Києві. Таким чином, можна припустити, що це і була та сама Богородична церва, адже інших кам’яних споруд знайдено не було.

 

У 1035 Мстислав Володимирович починає будівництво Преображенського собору. Про його спорудження можна дізнатися з рядків літопису, що описує під 1036 роком смерть Мстислава: ,,Мстислав пішов на полювання. Розхворівся і помер. І поклали його в церкві у святому адже він сам його заложив і за його часу були стіни його возведені на висоту вершника, який сидів на коні з піднятою рукою’’.

 

За припущенням дослідників Тіло Мистислава було поховане у склепі, який розташовувався у лівій прибудові Собору. Будівництво собору було завершене сином Ярослава Мудрого Святославом, який після смерті Мстислава очолив Чернігівське князівство. Під час татаромонгольської навали собор зазнав руйнувань, зокрема було частково зруйновано склепіння та знищено бан Преображенський собор стояв у центрі палацових будов княжого «стольного града» і був також усипальницею князів.

4,7(38 оценок)
Ответ:
abidat1122
abidat1122
07.11.2020
1.  вопрос неравенства людей.  первоначальное естественное состояние людей - справедливый состояние. это была эпоха равенства, свободы, братства, не было имущественного расслоения, государственного аппарата насилия и частной собственности. хотя неравенство в естественном состоянии и была, но обусловлена исключительно и природными свойствами людей. с "природной" состояния люди постепенно перешли в "общественный" состояние. с накоплением богатства доминирующей стала частная собственность, а следовательно, возникли социально-имущественное неравенство и угнетение одних индивидов другими. излишки продуктов накапливались, появился обмен, торговля, росла цивилизация.организованность общества, делает вывод ж.-ж. руссо, - основная причина неравенства. государство, по мнению ж.-ж. руссо, стала результатом своеобразной общечеловеческой соглашения на принципах ума. ее цель - обеспечить право каждому индивидууму пользоваться принадлежащей ему собственностью.
4,4(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ