М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
reshetnicova74
reshetnicova74
09.11.2020 23:03 •  История

Кто такой вадим лобанов он преподает . скиньте его фото

👇
Ответ:
Kuprums
Kuprums
09.11.2020
Тракторист 
он и комбанер 
4,8(77 оценок)
Ответ:
qwwwq0
qwwwq0
09.11.2020
Кто-то из них, да?
..............................
Кто такой вадим лобанов он преподает . скиньте его фото
Кто такой вадим лобанов он преподает . скиньте его фото
4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
- Каковы условия освобождения крестьян по этому указу?
ответ: 1

- К какому сословию принадлежат крестьяне после освобождения?
К Крестьянству.

- Как решался вопрос о земле?
За денежную плату, в районе 100-200 рублей.

- В чем достоинства и недостатки этого указа?
Достоинства - Впервые в истории России крестьяне могли выйти из прямой зависимости, как поодиночке, так и целыми группами, вместе с землёй взамен за выкуп.

Недостатки - 
Всё работало не очень правильно. Некоторые попросту не отпускали крестьян. Крестьянам не от куда было взять деньги на землю. Сохранение общины.

- Каковы были результаты указа?
примерно 0,5% крестьян смогло выйти из зависимости. В остальном всё осталось так, как есть.
4,8(22 оценок)
Ответ:
Карик007
Карик007
09.11.2020
ПОЛЯКИ В УКРАЇНІ. Поляки – народ, що належить до західнослов'ян. підгрупи слов'ян. мовної групи. У давньорус. і староукр. писемних пам'ятках відомі як "ляхи", мешканці "Лядської (Ляської) землі". В 10–11 ст., коли сформувалися Польс. і Давньорус. д-ви, навряд чи існувала чітка територіальна межа між поляками і русинами. Не існувало і мовного бар'єру між носіями давньопольс. і давньорус. діалектів. Перший відомий випадок поселення "ляхів" на теренах сучасної України стався 1031, коли київ. кн.
Ярослав Мудрий "посадив" захоплених у поході на Польщу бранців у Пороссі. Представники
Рюриковичів і Пястів укладали численні міждинастичні шлюби, завдяки чому у столицях рус. князівств з'являлися поляки у складі почтів польс. князівень. Рус. міста відвідували поляки-купці і катол. місіонери (найвідоміший з них – Гіацинт (Яцек) Одровонж, який наприкінці 1220-х – на поч. 1230-х рр. заснував у Києві і Галичі (давньому) домініканські монастирі).
Внаслідок династичної кризи у Галицько-Волинському князівстві та смерті його останнього володаря Юрія II Болеслава Тройденовича, частина території князівства з центром у Львові (Галицька Русь) протягом 1340-х рр. перейшла під владу польс. короля
Казимира III. Із утвердженням його як верховного володаря у Галицькій Русі починається поставлення на уряди старост (королів. намісників) переважно вихідців з польс. етнічних територій. Запровадження 1434 польс. права і утворення Руського воєводства і Подільського воєводства підтвердили практику, коли воєводами, каштелянами і старостами ставали етнічні поляки або вихідці з неукр. етнічних територій. Серед привілейованої верстви кількість поляків поступово збільшувалася за рахунок як прибульців, так і місцевих зем'ян-шляхтичів, які змінювали політичну орієнтацію. Загалом у цей час поляками у політично-правному значенні називали усіх представників шляхетської верстви. У містах кількість поляків збільшувалася завдяки прибуттю нових членів міських спільнот з інших польс. міст, а також поступовій полонізації нім. міщан, що виразно видно у Львові 16 ст. Катол. церк. структури на укр. землях у 14–16 ст. формувалися за рахунок переважно вихідців з польс. етнічних земель, що у свою чергу призвело до формування стійкого стереотипу католик - поляк.
4,4(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ