М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
5729
5729
07.08.2022 14:39 •  История

Напишите небольшую биографию о ашшурбанапале (имя) план: 1. кто это, когда родился 2. кем он был

👇
Ответ:
AdinaKhamzina1
AdinaKhamzina1
07.08.2022
Ашшурбанапа́л -  царь Ассирии, правил приблизительно в 669 — 627 годах до н. э. Военными и дипломатическими средствами пытался сохранить и приумножить огромную Ассирийскую державу. Ашшурбанапал был хорошим администратором и ловким дипломатом, не брезговавшим для достижения политических целей любыми интригами и даже убийствами. Характеру Ашшурбанапала были присущи злобная жестокость, стремление не только победить противника, но и максимально его унизить. Вместе с тем, он, будучи единственным ассирийским императором, владевшим клинописью и умевшим читать на шумерском и аккадском языках, собрал крупнейшую библиотеку своего времени. Из царской переписки известно, что Ашшурбанапал был слаб здоровьем или, по крайней мере, чрезвычайно мнителен. Вопреки утверждениям его анналов, он почти никогда не принимал личного участия в военных походах.
Родился685 г. до н.э., НиневияУмер627 г. до н.э. (58 лет), Ниневия
4,5(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tsybizovaanya
tsybizovaanya
07.08.2022

Крим - півострів на півдні України в межах Автономної Республіки Крим, Севастополя та частини Генічеського району Херсонської області, омивається водами Чорного та Азовського морів. З огляду на своє географічне розташування, місцеві землі були одними з перших на території України зон розселення людини.

Знахідки розкопок шару пізнього палеоліту стоянки Бура-Кая — уламок кістки та залишки знаряддя. Розкопки археологічного шару пізнього палеоліту (граветтської археологічної культури, носіями якої, зокрема, були кроманьонці) в багатошаровій стоянці Буран-Кая в скельному навісі в Білогірському районі Автономної Республіки Крим, як проводились спільною українсько-французькою експедицією влітку 2013 року.

Череп зі слідами штучної деформації із поховання аланів на схилах печерного міста Мангуп-Кале

Найдавніші археологічні знахідки датуються епохою середнього палеоліту (близько 100 тис. років тому) і виявлені у печерах Кіїк-Коба та інших. Вони є найдавнішою пам'яткою неандертальського поселення на території України.

Початок революції

У лютому-березні в результаті революції в Петрограді склав свої повноваження російський імператор. Це означало кінець монархії та створення в Росії республіки. Влада перейшла до тимчасового уряду.

Перший Кримський крайовий уряд

Після приходу німців ситуація в Криму швидко стабілізується. У відношенні між місцевими жителями та німецькими військовими було проголошено використання німецького права. Але в цілому німці майже не втручалися у внутрішнє життя. Первісно вони зробили ставку на Курултай, на базі якого планувалось створити всекримський уряд з залученням представників інших народів Криму. Однак Курултай виявився неспроможним швидко сформувати владу, тому за підтримки німців з 5 червня формується новий уряд під головуванням литовського татарина Сулеймана Сулькевича. Він отримав назву Кримського крайового уряду.

Уряд взяв курс на побудову незалежної держави в Криму. Були введені власні державні символи. Гербом став герб колишньої Таврійської губернії (двоголовий орел з восьмикінцевим хрестом), прапором — блакитний стяг з означеним гербом у верхньому куту. Столицею став Сімферополь, державними мовами — російська, кримськотатарська та німецька. Була введена власна військова форма (хоча на перехідний період дозволялося носити стару форму). Законом від 11 вересня вводилося громадянство Криму. Остаточно долю Криму повинен був вирішити парламент, вибори до якого не встигли призначити за час роботи уряду.

Другий Кримський крайовий уряд. Десант військ Антанти в Криму

Ще до відставки Сулькевича в жовтні триденний з'їзд губернських гласних та міських голів обрав новим головою уряду Соломона Крима, а німці дозволяють проникнути в Крим представникам армії Денікіна. 14 листопада 1918 німці заявили про непідтримку Сулькевича. Тоді ж за підтримки білої армії призначений новий уряд, головою якого став Соломон Крим. Багато членів уряду належали до кадетів...

4,4(14 оценок)
Ответ:
eva0056
eva0056
07.08.2022

Вираження ганібалова клятва має на увазі вирішувати боротися до конца не смотря ні на що. Єще Ганнібаловой клятовий називає себе, який людина дає в юності, дотримуючись себе, посилає себе какому-то делу на всю свою жизнь.

 

Із історії древнього світу відомо, що Рим і Карфаген довгий час були непримірими врагами і сопернічали за господство в Средиземному морі. Карфагенський лотерею Гамількар лютував неналежний Рим і передав цю ненависть свого сину Ганнібалу, який з дітьми бував з відцом у військових походах. Легенда гласит, що ще девятилетним мальчиком Ганнібал поклялся отцу сохранить на всю жизнь непримиримую ненависть к Риму.

Клятве свою він виявив верен і всю жизнь з Римом воевал. Проіграв сраження на морі, Ганнібал, собрав величезне військо, вирішив доставити Рим по суші, для чего перебрався через Гібралтар, завоював Пиренейський напівстров, Южну Галлію і вошел на територію Аппеніну, розбив римські війська в декількох сражених. Судьба Рима висела на волоссі. Ніколи не забуваю самого вечного міста в Ганнібала вже не залишається силою. Він був винужден вернуться восвояси

Объяснение:

4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ