М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лаброри
лаброри
26.06.2021 01:53 •  История

Какие основные занятия были у князей и бояр? какие у них были семьи.

👇
Ответ:
friskdrimur
friskdrimur
26.06.2021
У баяр основным занятием было присутствовать с князем. у князей было: много явств, развлечений. но и работы много очень было.
4,7(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zekisroman
zekisroman
26.06.2021

Я хочу рассказать вам о моей соседке. Она просто замечательная женщина, таких еще поискать нужно. невозможно передать свою любовь к ней. Я живу в доме на такой то улице, район у нас не очень хороший попался. Так вот мою соседку зовут Когда я была маленькая она частенько гуляла со мной, пока мама была на работе. Помню мы ходили с ней в гипермаркет на соседнюю улицу и покупали разные сладости. баба... любила меня баловать. У нее никогда не было своих внуков, поэтому можно сказать я стала ей самой родной. Сейчас я стала старше, у меня другие интересы. но одно я могу сказать точно, если этой женщине что то будет нужно я всегда ей Я забочусь о ней, ведь она совсем не молода ей нужна и поддержка. Я хожу для нее в магазин убираться в квартире. Вот такая замечательная у меня соседка.

4,5(76 оценок)
Ответ:

Німецька окупація Чехословаччини (чеськ. Německá okupace Čech a Moravy Німецька окупація Чехії та Моравії) — введення військ нацистської Німеччини у Чехословаччину в березні 1939 року.  

Окупація Чехословаччини стала логічним завершенням Гітлерівської кампанії з ліквідації незалежності цієї країни. Першим етапом цього процесу стала анексія Судетського краю (див. Окупація Судетів), яку було здійснено між 1 та 10 жовтня 1938 року за результатами так званого Першого Віденського арбітражу. Формальними підставами такого кроку стали наявність німецького населення в регіоні, а також історична близькість до Німеччини цього чеського регіону, адже ще за Середньовіччя прикордонні з Німеччиною гірські Судети, а також практично всі великі й середні міста Чехії, так само як і південні окраї, близькі до Австрії, зазнали германізації. Розпад Австро-Угорської імперії (1918) призвів до виникнення конфліктних ситуацій мовно-етнічного плану між чехами та німцями у новоствореній Чехословаччині.  

Використавши політичні й військові переваги, Німеччина анексувала Судети, заселені переважно німцями. Словаччина, в свою чергу, відмовилась від своїх прав на південні та східні регіони країни, де більшість населення становили угорці. Територія Чехословаччини скоротилась на 38 %, і країна фактично обернулась на протекторат Німеччини. Німецькі війська опинились на відстані 30 км від Праги. Подальша доля країни, таким чином, була наперед вирішена.  

Швидка й успішна анексія достатньо невеликої, але стратегічно важливої та економічно сильної Чехословаччини з її значним (бл. 20 %) німецьким населенням створила враження легкої перемоги й спонукала Адольфа Гітлера продовжити наступ на країни Центральної Європи.

Объяснение:

4,4(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ