1)А трипілля
2)В М. Грушевський
3)Б Натуральне
4)В Історична особа
5) Б Пересопнецьке Євангелія
6)А Нестор літописець
7) Трипільська культура проживала у 4-3 тис. до н. е.
8) [1]Натуральне господарство - тип господарства за якого продукти праці виробляються для задоволення власних потреб а не для продажу
[2] Літопис історико-літературний твір у Русі пізніше в Україні Московщині та Білорусі в якому оповідь велася за роками в інших християнських країнах подібність давні твори мають назву хроніки які писалися як правило латиною
9) одяг минулого зарас виглядає трішки застаріло і йому місце в мизеї. Ну й справді пишні сукні з шовку та льяні сорочки зарас це буде виглядати застаріло та не модно але якщо ви звісно не зібралися на вечірку в 19 століття.
Одяг 19 століття не буде зручним для сучасної людини. На зміну моду вплинула практичність.
Зараз на державні свята ми одягаємо вишиванку це своєрідний орнамент з 19 століття
1) Б
2)В
3)Б
4)В
5)Складовою частиною інаугурації Президента України є урочиста присяга на вірність народу. Поклавши праву руку на Святе Письмо і Конституцію України, новообраний Президент виголошує клятву. Президенти України присягають, поклавши руку на Пересопницкое Євангеліє - видатний рукописний пам'ятник староукраїнської літературної мови й середньовічного мистецтва.
6)А
7)середина VI тис. до Р. Х.
8)Натура́льне господа́рство — тип господарства, за якого продукти праці виробляються для задоволення власних потреб, а не для продажу.
Літопис — історико-літературний твір у Русі, пізніше в Україні, Московщині та Білорусі, в якому оповідь велася за роками. Писали переважно церковнослов'янською мовою, з численними вкрапленнями місцевої лексики. В інших християнських країнах подібні давні твори мають назву «хроніки», які писалися, як правило, латиною.
9) 1 я вважаю сучасний одяг зручніший
2впровадження спеціальних швидкісних шевських машин.
3 НІ
Объяснение:
Начнём с Ивана IV (т.е. Грозный) При нём начался созыв Земских соборов, составлен судебник 1550 году. Были проведены реформы военной службы, судебной системы и гос. управления. При нём была Ливонская война, которая закончилась поражением. Он ввёл Опричнину 1565-1572год. Итоги опричныны стали: Разорение страны. Укрепление личной власти царя.
1581 году ввёл заповедные лета, т.е запрещение перехода крестьян от одного хозяина к другому в Юрьев день. Прозвали Грозным, потому что он был беспощадным тереном. Даже поднялась рука убить сына.
Иван III (Великий) При нём произошло объединение Великого Новгорода к Москве,,, Было достигнуто окончательное освобождение страны из под власти ордынских ханов... Принят Судебник- свод законов государства Российского Он первый собрал весь Земский собор... При нём была Пограничная война (1487-1494)... Заключил союз с крымским ханом... Война с Литвой (1500-1503)... Совершил походы на Пермь и Юргу...Ересь «жидовствующих» и собор 1490 года... Итоги правления: было присоедено множество русский земель к Москве... Годы правления Ивана Васильевича стало успехом во внутренней политике... Был принят свод законов Судебник. В целом, правления Ивана третьего было блестящим. В научных архивах было упомянуто, что все называли его Иваном "Великим "