М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
almioaistaeva
almioaistaeva
29.07.2022 03:55 •  История

Культура,мифы древней греции эссе ,!

👇
Ответ:
ghi3
ghi3
29.07.2022
Культура Давньої Греції є античною спадщиною для сучасних людей. Греки створити неповторну культуру, яка в період еліннізму поширилась і увібрала в себе нові форми.
4,5(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
timon040805
timon040805
29.07.2022

киевская русь оставила яркий след в мировой . выйдя на ­ческую арену военными , она  постепенно перешла от воору­жённых схваток с соседними странами к равноправному участию в политической жизни европы и близкого востока.  князья руси зак­лючали соглашения с византией, германской империей, польшей, венгрией. киевская русь играла весомую роль в международных отношениях европы:

часто её вмешательства в тот или иной конфликт было достаточно, чтобы погасить его. военное могущество руси стало щитом, о который разбива­лись многочисленные орды степных кочевых племён — печенегов, торков, половцев, которые вторгались с востока в приазовье и причерноморье и намеревались двигаться дальше на запад.

4,4(28 оценок)
Ответ:
bellalove200
bellalove200
29.07.2022

Упродовж другої половини XIX ст. кількість населення дев’яти губерній Наддніпрянщини збільшилася з 13,5 до 23,5 млн осіб. Це надзвичайно швидке зростання було безпосереднім результатом демографічного вибуху в європейських країнах упродовж другої половини XIX ст.

Особливо швидкими темпами зростала кількість населення Півдня і Сходу України, де відбувався бурхливий розвиток промисловості: його кількість збільшилася з 3,6 млн осіб у 1858 р. до 8,8 млн у 1897 р. Міське населення Правобережжя та Лівобережжя зросло за цей час утричі, Півдня і Сходу — вп’ятеро. Переважну більшість населення Наддніпрянщини (22 млн осіб) становили селяни. Промислових робітників наприкінці XIX ст. налічувалося близько 360 тис. осіб. За національним складом наприкінці XIX ст. переважну більшість населення Наддніпрянщини становили українці. Найчисленнішими національними меншинами були росіяни, білоруси, євреї, німці та молдавани. Найбільший відсоток росіян був характерним для губерній Півдня і Сходу — 21-27 %.

4,6(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ