М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ksyushenkа
ksyushenkа
28.04.2023 22:32 •  История

4факта про германские племена кратко

👇
Ответ:
59494920948583
59494920948583
28.04.2023
Германські племена, як етнос, сформувався на півночі Європи, на Ютландському півострові, півдні Скандинавії та нижньої частини річки Ельба. Десь три тисячі років тому, було різке похолодання і вони почали свою експансію на південь Європи, поступово витісняючи кельтів.

Назву «германці» вперше згадує Посейдоній (близько 90 року до нашої ери), а вводить у римську літературу Цезар. Важливі відомості про германців подають Пліній Старший (помер 79 року) у «Природничій історії» («Naturalis Historia»), Тацит у своїй праці «Германія» 
4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
likewithboss
likewithboss
28.04.2023

Ослаблення Речі Посполитої в другій половині XVIII ст. дало можливість Пруссії, Австрії та Росії розчленувати цю державу. Три територіальних розділи польської держави були проведені в 1772, 1793 і 1795 роках сусідніми з Річчю Посполитою державами - Росією, Австрією й Пруссією:

І поділ - у 1772 р. Росія загарбала частину Білорусії, Австрія - Галичину, Пруссія - споконвічні польські землі. У 1774 р. Австрія загарбала Буковину, а ще в кінці XVII ст. - Закарпаття. Таким чином, наприкінці XVIII ст. всі західноукраїнські землі опинилися під владою Австрії.

ІІ поділ – 1793 р. Росія загарбала Правобережну Україну та білоруські землі, Пруссія - польські землі.

ІІІ поділ - 1795 р. До Росії відійшла Західна Волинь, Західна Білорусія, більша частина Литви і Курляндія (частина Латвії). Пруссія привласнила західнолитовські землі і поділила з Австрією польські землі. Польська держава перестала існувати.

4,4(79 оценок)
Ответ:
gggtair2004
gggtair2004
28.04.2023

Відповідь:

Римська культура утворилася завдяки запозиченню чужої і засвоєнню своєї культур. В основу римської культури закладено традиції грецького і етруського народів. Римляни постійно переймали досвід інших народів ( еллінів , греків галлів, карфагенян , єгиптян), і вдосконалювали ці знання.

Провідну роль у культурі Риму мала архітектура. Чіткі й сміливі інженерні рішення давали можливість задовільняти потреби чисельного населення і витончений смак аристократів.

Римляни будували монументальні споруди: амфітеатри, стадіони,терми[5],палаци, багатоквартирні будинки - інсули - у 3-6, а інколи й 8 поверхів. У будівництві широко використовувався бетон. З нього будували фортеці, мости, дороги, акведуки[6], портові моли.

Великим досягненням у культурі Риму було створення реалістичного скульптурного портрету. У ньому скульптури яскраво відображали психологічну характеристику людини. Особливо детально виконувалася голова людини. Образи виконувалися реалістично і достовірно.

Римляни були визначними винахідниками. Вони удосконалили сільськогосподарські зняряддя греків. Додали до плуга колеса, відвальну дошку , різець. Використовували серпи сучасної форми і молотильні ланцюги, винайшли жниварку.

Також Рим- це батьківщина шибки та водяних млинів з колесом.

У побуті римляни використовували не тільки глиняний посуд , а й бронзовий та склянний. Вони мали спеціальні пристосування для опалювання приміщення й підігріву води.

4,8(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ