1. Європейські революції 1848-1849-загальне найменування революційних рухів, що виразилися у формі непокори владі, Збройних повстаннях, декларування нової державності в європейських країнах в середині XIX століття. Спалахнули відразу в декількох державах руху носили антифеодальний і національно-визвольний характер. Учасники виступів декларували вимоги демократизації суспільного життя.
2. Хоча в основному революції були швидко придушені, вони мали істотний вплив на подальші політичні процеси в Європі. Хвилювання охопили Францію, італійські (Сардинію, Неаполь) і німецькі держави, а також Австрію, в якій активізувалися національні рухи італійців, угорців, хорватів і румунів. У Відні спалахнуло збройне повстання, в ході якого був розстріляний відомий німецький політик Роберт Блюм.
А. і. Герцен після її поразки вважав «що» революція, побита на всіх точках«, поступилася» все придбане " з 1789 р.
Объяснение:
надеюсь если да то отметьте мой ответ как лучший<3
если, что использовала yaндекс переводчик
Причини:
Прагнення Володимира зміцнити державу і її територіальну єдність Тільки християнізація могла дати Русі "перепустку" до родини європейських народів, а язичництво прирікало на ізоляцію та ворожість з боку християнізованих сусідів, які ставилися до язичників як до нелюдей.Наростаюча соціальна неоднорідність, а також мінливі духовні запити еліти суспільства створювали умови для переходу до більш складної світоглядної системи.
Наслідки
Воно зміцнило авторитет і владу князя, сприяло розбудові держави. Прийняття християнства мало позитивні наслідки й для внутрішнього життя країни. Оскільки вчення візантійської церкви підтримувало монарше право на владу, київські князі знайшли в ній ту ідеологічну опору, якої раніше не мали.Значний поштовх також дала нова ідеологія піднесенню давньоруської культури.на Русі почали влаштовувати школи й книгописні майстерні, і незабаром східнослов’янська країна стала однією з найкультурніших у середньовічній Європі.Запровадження християнського віровчення зробило можливими рівноправні й плідні взаємовідносини між нею та Візантією, Германією й іншими державами.Церква активно сприяла розвитку давньоруської архітектури та образотворчого мистецтва.