М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
davidkhatkin
davidkhatkin
30.01.2020 13:54 •  История

Перечислите новые явления в жизни общества,которые появились в последней трети 19 в

👇
Ответ:
trisk
trisk
30.01.2020

Новый тип личности-человек нового времени, который мог самостоятельно принимать решения и нести за них ответственность. Начинался промышленный переворот – переход от ручного труда к машинному труду, от мануфактуры к фабрике. Разрушались устои (основы) традиционной цивилизации. Этот процесс называется модернизация. Она включает в себя: урбанизацию, индустриализацию, демократизацию политических структур, рост знаний о природе и обществе, секуляризацию. В последней трети XIX в. возникли мощные финансовые и промышленные корпорации – акционерные общества. Они появились благодаря тому, что люди стали использовать новые источники энергии, новые технологии, развивался транспорт и связь. Государство не имело права вмешиваться в дела частного капитала, регулировать производство товаров и их сбыт. Мелкие и средние предприятия стали поглощаться более крупными компаниями. Так капитализм. Формы слияния были различными: картели, синдикаты, тресты, концерны. Итак, на смену капитализму свободной конкуренции пришёл монополистический капитализм.

4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
giunel041
giunel041
30.01.2020

Схоластика (від школа) — панівний у середньовічній Європі філософський і педагогічний метод.

Ще у кінці V — на початку VI ст. склалася система освіти Середньовіччя. В школах викладання будується відповідно до системи «семи вільних мистецтв», в обмеженому вигляді — тридоріжжя, чотиридоріжжя. Саме в цих школах зароджується система середньовічної філософсько-теоретичної думки — схоластика. Трохи пізніше, у XII ст., виникають перші університети, на базі яких формується класичний вид схоластики.

Схоластика — це тип релігійної філософії, для якого характерне принципове панування теології над усіма іншими формами пізнання, знання. З іншого боку, схоластика є методом, що полягав переважно у перегляді та порівнянні висловів попередніх мислителів і Біблії та виведенні нового синтезу. Витоки схоластики можна знайти у пізньоантичній філософії, насамперед — у Прокла, який абсолютизував дедуктивізм (шукав відповіді на всі питання, виходячи з текстів Платона). Значного впливу схоластика зазнала з боку антично-грецької діалектики, а також науки та логіки в розумінні Аристотеля.

У повсякденному спілкуванні схоластикою часто називають знання, відірвані від життя, які засновані на абстрактних міркуваннях, що не перевірялися досвідом.

4,8(75 оценок)
Ответ:
Nilufar777
Nilufar777
30.01.2020

Интернет в там все есть

Объяснение:

Відро́дження, або Ренеса́нс (фр. Renaissance — «Відродження») — культурно-філософський рух кінця Середньовіччя — початку Нового часу, що ґрунтувався на ідеалах гуманізму та орієнтувався на спадщину античності.

Гуманізм (лат. humanitas — «людяність», humanus — «людяний», homo — «людина») — це філософська та етична позиція, яка надає особливого значення цінності людей та сприянні людям (як індивідуумам, так і групам), і в загальному віддає перевагу критичному мисленню та доказам (раціональним та емпіричним) над прийняттям догмату або забобонів.

4,4(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ