М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
langueva1405
langueva1405
14.10.2021 00:51 •  История

Временное правительство, созданное в париже 24 февраля 1848 г. 1 ограничило свободу печати и политических собраний 2 распустило национальные мастерские 3 установило контроль церкви над школой 4 ввело всеобщее избирательное право для мужчин, достигших 21 года

👇
Ответ:
Сок325
Сок325
14.10.2021

4) ввело всеобщее избирательное право для мужчин, достигших 21 года

4,8(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ukubasov
ukubasov
14.10.2021

На протяжении многих лет внешняя политика России в 17 веке подчинялась нескольким ключевым целям. Первые Романовы стремились вернуть как можно больше восточнославянских земель, отнятых Польшей и заполучить выход к Балтике (которую контролировала Швеция). Также именно в этот период начались первые войны против Турции. Это противоборство находилось на начальной стадии и достигло своего апогея уже в следующем столетии. Другими регионами, где Россия стремилась соблюдать свои интересы, были Кавказ и Дальний Восток.

4,8(20 оценок)
Ответ:
хитрыйкот
хитрыйкот
14.10.2021

Одеса місто чорноморському узбережжі України; місто-герой; адміністративний центр Одеської області та Одеського району; культурний, освітньо-науковий, туристичний та торговий осередок країни; найбільший морський торговий порт держави; великий автомобільний та залізничний вузол. За чисельністю населення Одеса є третім в Україні містом після Києва та Харкова (станом на 1 січня 2019 року в Одесі проживало 1 013 292 осіб[4]). В Одесі діють: машинобудівна, хімічна, нафтопереробна, харчова та легка промисловості. Також налічується 37 закладів вищої освіти, шість театрів, вісім кінотеатрів, філармонія, цирк, музеї, галереї тощо.

Объяснение:

Перші поселення на території сучасного міста були засновані близько VII століття до н. е. — III століття н. е. давньогрецькими мореплавцями. Згодом цю місцевість заселила Ногайська орда, яка через якийсь час влилася до Золотої орди. Приблизно у 1324 році узбережжя захопило Велике князівство Литовське. Саме у той час було засновано фортецю та селище Коцюбіїв, що згодом було перейменоване на Хаджибей. 14 (25) вересня 1789 року його було завойовано козацько-російськими військами під командуванням Хосе де Рібаса. Саме після захоплення фортеці поселення було перейменоване на Одесу й отримало статус міста. З 1819 року по 1859 рік у місті діяв торговий режим «порто-франко», що сприяв його стрімкому економічному розвитку. Після захоплення більшовиками Української Народної Республіки Одеса перейшла під вплив комуністичної влади. Під час Другої світової війни Одеса була окупована німецько-румунськими військами.

Історичний центр Одеси з 2009 року перебуває в попередньому спискові об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. У центральній частині міста — ансамбль будівель кінця XVIII—XIX століть у стилях класицизму, ампіру, модерну тощо. У межах Одеси та її околицях знаходяться кліматичні та бальнеологічні курорти. Також під містом знаходиться велика мережа підземних ходів і лабіринтів, які утворюють одну з найбільших у світі катакомб із довжиною тунелів приблизно 2,5 тисячі кілометрів.

4,6(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ