Абсолютна монархія - це форма правління, при якій монарх має всю повноту влади: законодавчої, виконавчої, судової, духовної та ін.
* Абсолютна монархія формується в результаті боротьби монарха з могутніми феодалами-васалами, в результаті позбавлення влади цих васалів і концентрації її в руках монарха, при розкладанні феодального ладу і формування централізованої держави;
* Абсолютна монархія співіснує і змагається з станово-представницькою монархією - більш обмеженою формою монархії, при якій влада короля сильна, але обмежена парламентом;
* Як правило, абсолютна монархія торжествує над станово-представницької в результаті того, що парламенти мають намір все рідше і рідше, поки їх роль не сходить нанівець;
* Для абсолютної монархії характерні такі діячі, як сірі кардинали, фаворити, придворні кліки, коротше - тимчасові виконавці. Правитель не завжди в змозі самостійно вирішувати всі справи в державі, і частину своїх обов'язків він тимчасово і неформально перекладає на людей, яким довіряє - тимчасових правителів. Ті, не маючи ніяких офіційних обов'язків і відповідальності, використовують дісталася їм владу для особистого збагачення і звеличення.
В 25-летнем возрасте, в сопровождении своих учеников, отправился в путешествие по Китаю, преподавая людям свою мудрость.
После смерти философа его ученики записали высказывания своего учителя и составили книгу «Лунь Юй» до сих пор пользующуюся большой популярностью как в Китае, так и за его пределами.
Особое значение придавал Конфуций воспитанности людей. Он подчеркивал, что необходимо быть учтивым – перед входом в дом снимать туфли, одежда и прическа должны быть аккуратны.
Конфуций учил людей быть искренними, добрыми, сдержанными, честными, скромными, справедливыми и щедрыми, обязательными требованиями было уважение к родителям и старшим.
Чтобы добиться в жизни успеха, необходимо жить не только согласно правилам хорошего поведения, но также честно и верно исполнять свой долг.
ответ:
1)ложь
2)ложь
3)правда
4)ложь
5)правда
6)правда
7)ложь
(это все не 100%)