М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kissssss7s8
kissssss7s8
01.02.2022 10:14 •  История

Все за несколько вопросов из теста. «союз народа» и «союз михаила архангела» принадлежали к общественно-политическому: a. революционно-демократическому лагерю b. консервативно-охранительному лагерю c. либерально-демократическому лагерю антропологический тип человека, заселявший территорию отечества в эпоху верхнего палеолита: a. кроманьонец b. питекантроп c. неандерталец кого следует считать автором норманнской теории образования государства? a. нестора b. байера, миллера, шлёцера c. ломоносова d. соловьева и ключевского антропологический тип человека, заселявший отечественную территорию в эпоху среднего палеолита: a. синантроп b. кроманьонец c. неандерталец внешнеполитическая деятельность правительства современной россии направлена на создание: выберите один ответ: a. однополярного мира b. многополярного мира c. двуполярного мира

👇
Ответ:
Fedotaq
Fedotaq
01.02.2022

«Союз русского народа» и «Союз Михаила Архангела» принадлежали к общественно-политическому:

b. консервативно-охранительному лагерю


Антропологический тип человека, заселявший территорию Отечества в эпоху верхнего палеолита:

a. кроманьонец


Кого следует считать автором норманнской теории образования Русского государства?

b. Байера, Миллера, Шлёцера

c. Ломоносова-атинорманской


Антропологический тип человека, заселявший отечественную территорию в эпоху среднего палеолита:

c. неандерталец


Внешнеполитическая деятельность правительства современной России направлена на создание:

Выберите один ответ:

b. многополярного мира

4,5(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ilusich
Ilusich
01.02.2022

ответ:Соціально-економічне становище.

Українські землі, що знаходилися під владою імперії Габсбургів, були в ній справжнім «ведмежим кутом» і поступалися за рівнем розвитку тим, що опинилися під владою Росії. Тут домінувало сільське господарство, яке за недовгий час після падіння кріпацтва та ще й в умовах іноземного панування не могло належним чином розвиватися. Безземелля, малоземелля, злидні були характерними для тодішніх підавстрійських земель України. Після падіння кріпацтва у 1848 р. становище селянської маси (селяни становили 95 % західних українців!) суттєво не поліпшилося. Майже половина придатної для обробки землі належала поміщикам, у їхніх же руках знаходилися ліси та луки. Збільшення селянського населення призводило до земельного голоду, а звідси — низький життєвий рівень (80% селян належали до бідняків), хвороби, висока смертність, вимушена еміграція...

Значною підмогою, особливо для гуцулів та лемків, були карпатські ліси. Тут досить інтенсивно розвивалася традиційна деревообробна та соледобувна промисловість. У зв'язку з прикордонним становищем краю виникла потреба і в залізниці. Так, Перемишль став однією з найбільших у Європі фортець, десятитисячна залога якої дорівнювала кількості її тогочасних мешканців у 60—70-х роках XIX ст. Тому в 1859 р. залізниця пройшла від Кракова до Перемишля, а вже через два роки звідси пролягла колія і до Львова. У 1872 р. через Перемишль був налагоджений залізничний зв'язок із Будапештом.

Объяснение:

4,5(17 оценок)
Ответ:
sashapalchak
sashapalchak
01.02.2022

ответ: військово-політичне угрупування, основними членами якого були Велика Британія, Французька республіка і Російська імперія, створене в 1904—1907 роках.

військово-політичний блок в Європі під час Першої світової війни: Австро-Угорщина

Німецька імперія Німецька імперія

Османська імперія

Болгарське царство

Ці держави боролися проти держав Антанти (Франції, Росії, Великої Британії, Італії та Сполучених Штатів). Ці держави називають центральними, тому що вони всі були розміщені між Росією на сході та Францією і Великою Британією на заході.

Объяснение:

4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ