М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polarusam
polarusam
01.01.2020 08:09 •  История

Как назывались ворота, открывавшие вход в город-крепость микены

👇
Ответ:
julyyushchenko
julyyushchenko
01.01.2020

«Львиные» ворота

Попасть в крепость можно было по вымощенной камнем дороге через Львиные ворота, ширина и глубина которых составляла около трёх метров.

4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kuzma71
kuzma71
01.01.2020

Сповнена таємниць і загадок Індія одна з найдавніших країн світу, багато фактів про цю державу здаються неймовірними. Саме з Індії беруть свій початок багато досягнень людства. І зараз історію Стародавньої Індії вивчають численні вчені, причому навіть в наші дні вони регулярно дізнаються про нові факти, покриті темрявою століть.  

Цікаві факти про Стародавню Індію

-В Індії з'явилася така популярна сьогодні настільна гра, як шахи, також ця держава є батьківщиною геометрії і алгебри. Хоча сучасні індуси не сильні ні в шахах, ні в точних науках.

-Ще в далекі часи жителі Індії робили кристалічний цукор з тростини. Люди що жили в той час дивувалися тому як можна виготовити мед без бджіл, це був штучний мед з цукру.  

-Індія батьківщина всесвітньо відомого кальяну. Вони навчили курити персів, перси єгиптян, і так поступово про це дізнався весь світ.  

 

-Стільки релігій як в Індії, немає ні в однієї цивілізації. В релігії індійська культура не знає собі рівних. З найдавніших часів індуси поклонялися безлічі богів, складали масу легенд та історій про походження людства. Релігія Індії залишила слід у багатьох сучасних віровченнях.  

-Народ Стародавньої Індії зробив багато для розвитку науки. Величезних успіхів індійські мудреці добилися в математиці, медицині, астрономії, а також в лінгвістиці. Вони знали значення числа "пі", і придумали десяткову систему рахунку, цифри якими ми користуємося, теж їх заслуга. Багато математичних термінів теж придумали жителі Індії. В астрономії вони здогадувалися про обертання землі навколо своєї осі.  

-Не мало досягнень і в хімії. Стародавні індуси розбиралися в різних металах і сплавах. Вони вміли створювати барвники, скло, коштовності, ароматичні речовини, і навіть отрути.  

-У Стародавній Індії добре знали анатомію людини. Лікарі знали всі органи людського тіла. Вміли правильно поставити діагноз, і призначити лікування.  

-Індуси змогли приручити слона. Ці тварини служили для перевезення вантажів, носили колоди. Також вони брали участь в боях, на них сідали воїни, і стріляли по ворогах стрілами, слони затоптували ворогів. Індуси вважали, що слони мають божественне походження, один з їхніх богів був з головою слона. Буйволи служили їм для роботи в полі, а корова вважалася священною твариною, її називали матір'ю і годувальницею. Вбивство корови вважалося гріхом.  

 

-Своє житло люди будували вздовж річок, або на краю джунглів. Займалися звичайні індуси вирощуванням пшениці, овочів і ячменю. Вміли вирощувати бавовник, з якого робили пряжу, і виготовляли зручний одяг.  

-У містах Стародавньої Індії була каналізація. Система каналізації була просто зразковою в ті часи. Вона була зібрана з мережі каналів. Робилося все дуже продумано і ретельно. Канали час від часу прочищали. За містом робили стоки з цегли.  

-У минулому столітті було зроблено унікальне археологічне відкриття. Біля річки Інд, розкопали величезне місто. Його довжина була 5 км, розділене воно було на 12 частин. Вулиці були рівні й прямі. Будинки побудовані з глини і цегли.  

-У Стародавній Індії з'явилася хірургія. При цьому операції проводилися не варварськими а з використанням спеціальних інструментів. Наприклад, індуси в давнину вже вміли видаляти камені з нирок. Настоями з рослин лікувалися серйозні недуги, в той час як інші цивілізації навіть не здогадувалися про такі можливості медицини.

-Що спадає на думку, коли ми думаємо про Індію? Так, пісні, танці, без них неможливо уявити цю строкату і красиву країну, навіть індійські фільми не обходяться без ефектних танців. Але почалося все з давніх обрядів, які були у племен.

-Існували в ті часи і школи, де навчали ліпити скульптури, що правда, частіше творіння скульпторів мали релігійний характер.  

-Люди тут навчилися отримувати і обробляти бронзу ще близько 5000 років тому.  

-Судячи з усього, вперше люди почали цілеспрямовано вирощувати рис саме в Стародавній Індії, причому сталося це ще близько 9000 років тому.  

Найдавнішим з індійських міст вважається Варанасі, що розташоване в дельті річки Ганг. Достеменно невідомо, коли воно було засноване, але ряд свідчень вказує на те, що місту Варанасі вже приблизно 5 000 років. Це робить його одним з найдавніших міст не тільки Індії, а й усього світу. Втім, інші джерела стверджують, що вік цього міста дещо скромніший — приблизно 3 000 років.  

-Протягом декількох століть перські царі здійснювали набіги на території королівств Стародавньої Індії, розграбовуючи їх і обкладаючи даниною.  

 

-Археологічні знахідки свідчать, що в Стародавній Індії люди вміли виготовляти скло.

4,4(63 оценок)
Ответ:
Temirlan0958
Temirlan0958
01.01.2020

1. К лету 1942 года советскому командованию стало ясно, что союзники не спешат открывать второй фронт. Страны антигитлеровской коалиции заняли выжидательную позицию. Кроме того, поставки по лендлизу выполнялись не в полном объеме. Советскому союзу приходилось рассчитывать только на себя. Но это также означало, что можно "не распыляться" и сосредоточить все силы для подготовки решительного удара на восточном фронте.

2. осенью 1942 года реорганизацию и переоснащение войск, создать резерв военной техники и людских ресурсов. Однако, чтобы завершить этот процесс и собрать все силы, советские войска вынуждены были оставаться во временной стратегической обороне. С весны и до лета 1942 ни германская армия, ни советская не вели активных действий и не начинали важных военных операций.

3. Лютая зима. Как во время Отечественной войны 1812 года морозы довершили разгром армии Наполеона, так и в Сталинградской битве они разгромить немцев.

4,6(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ