Ожалаирах упоминается следующее? в средневековых городах на территории казахстана началось активное строительство чего? власть в караханидском государстве была поделена между знатью двух основных племенных группировок кого?
Літописна легенда про хрещення Володимира та впровадження християнства на Русі. Впровадження християнства літописець пов’язав із походом Володимира на грецьке місто Херсонес (Корсунь) у Криму, що належало тоді до візантійських володінь.Змусивши мешканців міста відчинити браму, Володимир звернувся до володарів Візантії з вимогою віддати йому за дружину їхню сестру.Шлюбові перешкоджало язичництво київського князя. Охрестившись у Херсонесі та одружившись із Анною – так звали візантійську принцесу, Володимир повернувся до Києва.Зі собою київський князь привіз корсунське духівництво, книги, ікони, хрести, мощі папи Римського св. Климентія.Потому він вдався до рішучих заходів для охрещення киян. Великий князь розіслав по місту гінців із розпорядженням наступного дня прибути до Дніпра.Більшість киян разом із дітьми прийшли до річки та увійшли у воду. У присутності Володимира священики їх охрестили.Навернення до християнства киян започаткувало охрещення всієї країни.
22 июня - вероломное нападение фашистской Германии и ее сателлитов на Советский Союз. Начало Великой Отечественной войны Советского Союза против немецко-фашистских захватчиков.
22 июня - 20 июля - героическая оборона Брестской крепости.
10 июля - 9 августа 1944 - битва за Ленинград.
10 июля - 10 сентября - Смоленская битва.
11 июля - 19 сентября - героическая оборона Киева.
22 июля - первый налет немецко-фашистской авиации на Москву.
5 августа - 16 октября - героическая оборона Одессы.
8 августа - первый налет советской авиации на военные объекты Берлина.
8 сентября - начало героической обороны Ленинграда в условиях блокады.
30 сентября 1941 - 20 апреля 1942 - битва под Москвой.
30 октября 1941 - 4 июля 1942 - героическая оборона Севастополя.
7 ноября - парад советских войск на Красной площади в Москве.
Впровадження християнства літописець пов’язав із походом Володимира на грецьке місто Херсонес (Корсунь) у Криму, що належало тоді до візантійських володінь.Змусивши мешканців міста відчинити браму, Володимир звернувся до володарів Візантії з вимогою віддати йому за дружину їхню сестру.Шлюбові перешкоджало язичництво київського князя. Охрестившись у Херсонесі та одружившись із Анною – так звали візантійську принцесу, Володимир повернувся до Києва.Зі собою київський князь привіз корсунське духівництво, книги, ікони, хрести, мощі папи Римського св. Климентія.Потому він вдався до рішучих заходів для охрещення киян. Великий князь розіслав по місту гінців із розпорядженням наступного дня прибути до Дніпра.Більшість киян разом із дітьми прийшли до річки та увійшли у воду. У присутності Володимира священики їх охрестили.Навернення до християнства киян започаткувало охрещення всієї країни.