Возникновение единого русского государства, действительно, повлияло на расклад политических сил в Европе. Более того, Русское государства изменило политическую систему Восточной Европы в принципе. И с усилением Русского государства все больше европейских стран стремились заручиться дипломатическими контактами с Иваном Третьим. Да и до этого русские князья устанавливали дипломатические связи путем династических браков, заключали торговые договоры. Русское государство стало более ближе к Европе после того, как на Руси приняли христианство. И чем ближе Россия была к Европе, тем контакты становились крепче и крепче. Плюс, политика российских князей/царей/императоров всегда была направлена на расширение территории. А огромное государство в Европе невозможно не замечать.
Европа пыталась подчинить Россию, в частности, Папа Римский предлагал унию и покровительство, но получил отказ. Или другой пример – предложения германского императора Ивану Третьему стать одним из княжеств, получить корону, став частью состава его империи. Такие предложения были естественными, если учитывать тот факт, что Русское государство было ослаблено длительной экономической и политической зависимостью от Орды. Когда Русское государство было сильнее, с европейскими странами были войны за раздел территории.
Кожен Стародавній германець знав, що він повинен полягати в племені, щоб вижити. Стародавній германець слухав свого конунга (вождя племені). Стародавній германець прокидався вранці дуже рано, щоб подбати про свою сім'ю і своє племені. Турбота його проявлялася в полюванні, щоб зібрати продовольства. Разом зі своїми одноплемінниками він відправлявся шукати здобич, і, якщо здобич була спіймана-значить день майже вдався. Після полювання германець займався своєю зброєю, приводив його в порядок, адже на зборах племені він повинен бути завжди в повному обмундируванні. Германець вважав війну найкращим заняттям, адже в разі перемоги він здобував славу і багатство, як і його плем'я. Але, в мріях і щоденних турботах древній германець не забував залишити щось на майбутнє про себе. Так як він жив в печері, він залишав малюнки на скелях розповіді про своє життя в картинках, зігріваючись теплими шкурами, які для нього дбайливо зробила його дружина, мріючи здобути перемогу в новому поході і знайти могутність і визнання.
Цей день був важким, тому що на наступний день належало зібрання, на якому вирішувалося питання набігу на сусідню територію. Цей набіг був чреватий війною з римським імператором і тому багата видобуток одноплемінників могла закінчитися його смертю або зовсім попаданням в рабство. Тому він обмірковував як вчинити; наївшись вдосталь м'яса відправився в ліжко з роздумами про майбутнє.
Объяснение:
бл как сложно на Украинском писать