Цехи – об'єднання ремісників за професійною ознакою з метою виробництва та продажу вироблених товарів. Утворення цехів було зумовлене необхідністю захисту станових інтересів ремісників і регулювання виробництва та якості товарів.
Становлення цехів на території України припадає на Середньовіччя. Цехове право було тісно пов'язане з міським. Прийшовши на українські землі із сусідніх польських, цехова організація була одним із елементів Маґдебурзького права, на основі якого в той час здійснювалось самоврядування міст. Правовою основою діяльності цехів на території спочатку Королівства Польського, а згодом і Речі Посполитої, до складу яких входили українські землі у XІV-XVIII ст., були королівські привілеї та нормативні акти, що видавались духовенством і магнатами, в яких затверджувались норми цехової організації. Правові акти міських рад регулювали торговельну, промислову діяльність, визначали права й обов'язки цехової організації.
Образец архитектурного модерна начала века. Начало строительства - 1909 год. Композиция двухэтажного кирпичного здания основана на симметричном членении его объема и выделении выступающей центральной части с главным входом, балконом и чердачным помещением. Очень декоративно решена центральная часть здания: на фасадной плоскости - главный вход, композиция которого построена на контрасте остекления с фоном стены и глухими деталями дверного полотна.
После постройки здание долго пустовало, в годы первой мировой войны в нем располагались сначала артиллерийская школа, а затем лазарет. С 1921 года в здании размещается музей (сегодня Музей истории и культуры Среднего Прикамья). В начале 1940 года здесь открывается первая в Удмуртии картинная галерея, а в годы войны хранятся эвакуированные из пригородных дворцов-музеев Ленинграда произведения искусства
Объяснение:
Зделай мой коментарий лудшим.
государственное образование, появившееся в результате распада Золотой Ордыа вот кто основатель я не нашел.