М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nikitos31055
Nikitos31055
28.03.2022 21:37 •  Қазақ тiлi

Мәтінді тыңда. Мәтіндегі сөйлемдердің ақиқат, жалған екендігін анықта. 1. Қазақстан экономикасының негізгі құрауышы – орта және ірі кәсіпкерлік әлеуеті.
2. Кәсіпкерлікті дамытуда мемлекеттік бастамалар мен қолдау шаралары қолға алынған.
3. Кәсіп бастағысы келетін адамдарға ақылы оқу, пайыздық несие қарастырылған.
4. Көпшілік адамдар кәсіп түрін таңдауда алғашқы қадам жасауға қорқады

👇
Ответ:
Joom372
Joom372
28.03.2022

ответ:1.жалған

2.ақиқат

3.жалған

4. ақиқат

Объяснение:өзім тексердім 100%

4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
киви1403
киви1403
28.03.2022

Кейіпкерлері

Абыз – Cәуегей қария. Құрметті шал. 80 жаста.

Таңшолпан – Абыздың әйелі, білімді, ел анасы болғандай ақкөңіл кемпір. 65 жаста.

Ақан, Қалампыр – Меймандос кәриялар, момын.

Еңлік – Ақанның қызы. Ашық, өжет, адуын, еркек мінезді, 20 жаста.

Кебек – Тобықтының атақты батырының бірі. 28 жаста.

Кеңгірбай – (Қабекең) Тобықтының қабырғалы, айдынды биі. Ел ішінде өте қадірлі, сөзі қабыл болатын дуалы ауыз. 60 жаста.

Көбей – Қабекең мен елдің арасындағы сөзді алып жүретін, пысық, жүйрік би. Қабекеңнің жұмбақтап айтатын сөздерін тез шешетіндіктен Көмей би деп атанған. 45 жаста.

Матақ, Кембай – Көбейден соңғы елдің басты адамдары.

Есен – Найманның батыры.

Жомарт, Еспембет – Найманның елшілері. Айтқан сөзінен қайтпайтын, қатты адамдар, жалғыз жуастауы Жомарт.

Қосдәулет – Дадан Тобықтының басты кісісі.

Қараменде – Дадан Тобықтының биі, ақ жүрек, ел қамқоры болған әділ, таза би. 75 жаста

Жапал – Ақанның малшы баласы.

Жәуетей – Кебектің жолдасы.

4,6(60 оценок)
Ответ:
Эссе Абай Кунанбаев

Абай Кунанбаев – великий поэт, гордость казахского народа - родился в Семипалатинской области, среди голубых Чингизских гор. Имя Абай дала ему в детстве мать, что означало «вдумчивый», «осмотрительный». Абай много читал и учился, слушал народные сказки и поэмы, знал восточные языки, проявлял интерес к зарубежной культуре.

Он был талантливым композитором. Создал около 20 мелодий на свои стихи.

Абай рано начал писать стихи, но долго не печатал произведения под своей фамилией. И хотя Абай не издал при жизни ни одной книги, вся степь знала его имя и распевала его песни.

Мне нравится его стихотворение «Лето». Он описывает жизнь степи в летнее время года. Здесь природа существует не сама по себе, а тесно связано с человеком и его бытом. Можно наблюдать за тем, как резвятся жеребята, молодые женщины ловко ставят юрту, как летят гуси и утки, старики в тени навеса пьют чай и ведут беседу между собой. Очень красиво дано описание жайляу.

Прочитав это стихотворение, мне самой захотелось побыть на жайляу, подышать свежим воздухом, попить ароматный чай, пахнущий дымком. И почувствовать себя самым счастливым человеком.

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Қазақ тiлi
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ