М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Егорка8374
Егорка8374
03.01.2023 11:53 •  Қазақ тiлi

көксерек пен көк шолақтың айқасы . осы поэзиядағы нағыз көкжалға айналған нағыз көксерек бейнесін анықтаңыз .​

👇
Ответ:

ответ:Жаз ортасы ауған кезде Көксерек зіңгіттей көк шолақ қасықыр болып шықты.енді қара ала төбет те талай алмайды.

4,6(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dukamaksim6
dukamaksim6
03.01.2023
Днажды мы с мамой были в зоопарке. Мы остановились у вольеры с жирафом. Жираф величественно возвышался над оградой и пощипывал губами листья высокой акации. Видно было, что экзотический гость из Африки чувствует себя здесь как дома. 

Я долго стоял и внимательно рассматривал жирафа. Я удивлялся его красоте. Это очень высокое животное — до тести метров, с длинной шеей и длинными ногами. Шея и туловище жирафа песочного цвета. Они покрыты коричневыми пятнами. По сравнению с длинной шеей голова совсем маленькая, и на ней маленькие рожки между ушами. 

Жираф спокойно стоял в вольере, гордо подняв свою голову. Мне очень хотелось увидеть, как будет жираф наклонять голову, чтобы пощипать траву. Но жираф сначала долго стоял на одном месте, а потом медленно и важно пошёл в другой конец вольеры. Я протянул ему сквозь прутья траву, но он даже не заметил её с высоты своего большого роста. Очень жаль, я ведь так хотел с ним подружиться. Я мысленно попрощался с жирафом и пошёл дальше
4,4(61 оценок)
Ответ:
Sofwork
Sofwork
03.01.2023
Интернет - сол үлкен емес сән, ал тәсіл үшін жұмыс, тамаша және припровождения уақыттың. мен бы сұрақты қарау қаладым, қандай меншікті рөлді интернет жастың өмірінде ойнайды және мен ауызекі. миллиондаған арада жаһанда бас-басы күнді интернет деген соғады. бас кое-кого сол уже қанда - интернете бол-. сол, әрине, кері, қашан виртуальной өмір алдым нақтылықпен алалайды, қашан интернет өмірдің бейнесінің болады. мен айту енжарланамын, не мен қарсы интернета, бірақ барлық ақылды шекараларды иметь керекке. менде үйдің интернет имею және охотно анда бірнәрсені іздеймін, қашан қажеттілік ақпаратта имею. интернете біздің әмірімізде алып сан кітаптың, газеттердің және журналдардың. жақында мен, айталық, алты ана гарри поттера интернете оқып тастады. ал тағы интернета артықшылығы - сол электрондық пошта. сол аспа-жалап және арзан коммуникация. менде меншікті электрондық мекенжай имею және сырттың қаласының және елдерден достармен хат жазысамын. бүгін көп бөлек-бөлек интернет - олимпиадалардың ша бөлек-бөлек пәндерге өмір сүреді, қарамастан
4,4(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Қазақ тiлi
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ