Мільйони людей у всіх без винятку країнах світу живуть цим спортом. Прокидаються і засинають з хорошими або поганими враженнями від гри улюбленої команди. Гра мільйонів, а може вже і мільярдів - це "король спорту" футбол.
Багато діти і дорослі по всьому світі мріють про кар'єру професійного футболіста. Але тільки одиниці дійсно стають професіоналами в цьому спорті, а деякі справжніми легендами. Існує думка, що футбол це покликання і в цьому є частка правди. Цієї професії потрібно повністю віддаватися на всі 100%. Щоденні тренування, важкі фізичні навантаження, постійні від'їзди є повсякденним життям справжнього професійного футболіста.
Безумовно професія футболіста має велику кількість позитивних характеристик. Це і хороша зарплата, визнання, подорожі по світу, здоровий б життя (що, втім, стосується не всіх). У цих людей вірять і покладають на них великі надії.
Від багатьох можна почути, що грати в футбол це суцільне задоволення. Але не завжди такі судження відповідають істині. За статистикою професійний футболіст за один ігровий сезон переносить близько двохсот травм різних ступенів тяжкості. Навіть у наш час розвиненої медицини часто трапляються летальні наслідки. Багато шанувальників футболу з жахом згадують смерть молодого нападника футбольного клубу "Бенфіка" Міклоша Фехера. Хлопцеві було 24 роки, коли він помер прямо вчасно гри на футбольному полі, лікарі нічого не змогли зробити. Крім того, серед професійних футболісти порівняно не довго живуть. Багато колишні футболісти мають хвороби серця і м'язів, які виникають від високих попеременных навантажень на організм.
В професійний футбол грають дуже стресостійкі люди. На футболістів постійно виявитися тиск, як з боку вболівальників, так і з боку клубу або команди. Як раніше згадувалося, життя футболіста пов'язана з постійними роз'їздами. Футбол ставитися до нелокальным професіями. У випадках зміни місця роботи, переходу з однієї команди в іншу, футболіст змушений переїжджати і змінювати місце проживання. Необхідно пристосовуватися до нових обставин і життєвих умов. Варто також відзначити, що футбол - це "професія молодих". Футбольний вік-поняття відносне, для багатьох після 30 років настає пенсія. Багато колишні футболісти після закінчення кар'єри змінюються і стають прекрасними тренерами, що працюють у футбольній сфері на адміністративних посадах чи відкривають власні футбольні школи.
Мен болашақта дизайнер болғым келеді.Мен бұл мамандықты таңдағанымның себебі,ол маған өте қатты ұнайды.Бұл мамандық маған жаңа киім ойлап табалатын болғасын ұнайды.Қанлайда киім болсын,өзім ойдан шығара аламын.Дизайнер оқуына түсу үшін алдымен мына пәндерді білуін керек:Тарих,орыс тілі,әдебиет.Дизайнер ол қызықты,кушті керемет жұмыс.Дизайнердің міндеті:Әлемді әдемі,жайлы қылту керек.Мен бұл тапсырмаларды өте бағалы деп ойлаймын.Менім мамандығым маған бақыт,шаттық,қуаныш әкеледі деген ойдамын.Мен ойлаймын,мен дұрыс мамандықты тададым деп.