Відповідь:
Пояснення:
Вода, Н2O — хімічна речовина у вигляді прозорої, безбарвної рідини без запаху і смаку, (в нормальних умовах). У природі існує у трьох агрегатних станах — твердому (лід), рідкому (вода) і газоподібному (водяна пара). Молекула води складається з одного атома оксигену і двох атомів гідрогену. Атоми гідрогену розташовані в молекулі таким чином, що напрямки до них утворюють кут 104,45o із вершиною в центрі атома оксигену. Таке розташування зумовлює молекулі води дипольний момент у 1,844 дебаї. При заміні атомів гідрогену (протонів) на атоми дейтерію утворюється модифікація, яка називається важкою водою.
Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Рослини та тварини містять понад 60 % води за масою. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Вона здійснює у природі постійний кругообіг, випаровуючись з поверхні й повертаючись на неї у вигляді атмосферних опадів. Вода має велике значення для економіки: сільського господарства й промисловості. Прісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.
ответ:Дифторид ксенона XeF2, летучие кристаллы, имеет резкий специфический запах. Он образуется при действии электрического разряда на смесь ксенона и четырехфтористого углерода. Очень чистый XeF2 получается, если смесь ксенона и фтора облучить ультрафиолетом. Растворимость дифторида в воде невелика, однако раствор его - сильнейший окислитель. Постепенно окисляет воду, образуя ксенон, кислород и фтористый водород; особенно быстро реакция идет в щелочной среде. Тетрафторид ксенона XeF4, вполне устойчивое соединение, молекула его имеет форму квадрата с ионами фтора по углам и ксеноном в центре. Кристаллическое вещество, во влажном воздухе взрывоопасен. Гидролизуется в воде с образованием оксида ксенона ХеО3. Тетрафторид ксенона фторирует ртуть:
Объяснение:
1) KHS+H2O⇔KOH+H2S молекулярное
KHS образована сильным основанием и слабой кислотой => гидролиз по аниону. pH>7 (щелочная)
⇔ ионное полное
⇔ ионное сокращ
2) Al2(SO4)3+2H2O⇔2Al(OH)SO4+H2SO4 молекулярное
Al2(SO4)3 образована слабым основанием и сильной кислотой => гидролиз по катиону. pH<7 (кислая)
⇔ ионное полное
⇔ ионное сокращ
3) (NH4)2CO3+2H2O⇒2NH4OH+ H2CO3 молекулярное
(NH4)2CO3 образована слабым основанием и слабой кислотой => гидролиз по катиону и аниону. pH=7 (нейтральная)
⇒2NH4OH+ H2CO3 ионное
Иногда расписывают еще первую стадию:
(NH4)2CO3+2H2O⇒NH4OH+NH4HSO3
⇒
В этой стадии среда слабокислая (pH чуть меньше 7)
Подробнее - на -