М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Дзера1111
Дзера1111
31.05.2021 12:18 •  Химия

Виберіть речовину, з якою взаємодіє калій хлорид:
A) натрій нітрат В) аргентум(І) нітрат
Б) силіцій оксид Г) барій сульфат​

👇
Ответ:
адэли12
адэли12
31.05.2021
В///
4,4(66 оценок)
Ответ:
samininav1
samininav1
31.05.2021

ответ:В)

Объяснение: 2KOH+SiO = SiOH2 + K2O

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kravchenko228
kravchenko228
31.05.2021

Объяснение:Біологічно активні речовини (БАР) — (грец. bios — життя, що означає зв'язок із життєвими процесами і відповідає слову «біол.» + лат. activus — активний, тобто речовина, яка має біологічну активність) — це сполуки, які внаслідок своїх фізико-хімічних властивостей мають певну специфічну активність і виконують, змінюють або впливають на каталітичну (ферменти, вітаміни, коферменти), енергетичну (вуглеводи, ліпіди), пластичну (вуглеводи, ліпіди, білки), регуляторну (гормони, пептиди) або інші функції в організмі.

Зміст словосполучення може суттєво змінюватися залежно від сфери застосування. В науковому значенні (нейрофізіологічному, психічному, хімічному процесах) — підвищення активності життєвих процесів організму. Іншими словами, біологічна дія — це біохімічні, фізіологічні, генетичні та інші зміни, що відбуваються у живих клітинах та організмі в результаті дії БАР.

Взагалі, повністю індиферентних речовин у природі нема. Всі речовини виконують якісь функції в організмі людини, тварин, рослин або використовуються для досягнення певних ефектів. Наприклад вода, пов'язана з метаболічними функціями живої клітини, є активним учасником транспортування поживних речовин та продуктів обміну в організмі, субстрактом низки ферментативних реакцій.

4,8(65 оценок)
Ответ:
nikitakucherenk
nikitakucherenk
31.05.2021
Нитрат ртути получается при взаимодействии ртути и азотной, а не азотистой кислоты, при этом выделяется крайне ядовитый газ, бурого цвета, содержащий окислы азота, в основном это NO2. Нитрат ртути так же крайне токсичное вещество. Азотная кислота тоже вещество опасное, в лучшем случае она оставит на коже несмываемые желтые пятна. Исходя из вышеперечисленного мой совет таков: отказаться от использования нитрата ртути и его получения и подыскать ему подходящую замену. Последствия неумелых химических экспериментов могут быть опасны не только для вас, но и для окружающих.
4,5(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ