ответ:Харчова́ кухо́нна сіль — це речовина у вигляді кристаликів, яка містить 93-99 % хлористого натрію і домішки солей кальцію, магнію, калію, які надають їй гігроскопічності, жорсткості і гіркуватого присмаку.Чим менше в солі цих домішок, тим вища її якість.
Сіль є кристалічним сипким продуктом без запаху (окрім випадку йодованої солі) з солоним смаком без присмаку, в якому не допускається присутність сторонніх домішок, що не пов'язані з методом добуванні солі. Колір екстра та вищого ґатунків — білий, однак для першого та другого допускаються сірий, жовтуватий, рожевий та голубуватий відтінки в залежності від походження солі.
Як сировина для одержання кухонної солі (хлористого натрію) використовується кам'яна сіль (67,9 %), озерна осадова сіль (31,8 %) і в невеликих об'ємах натуральні розсоли. За призначенням і споживанням розрізняють харчову (50 %) загального виробництва, технічну (40 %) і кормову (10 %) сіль.
= Види кухонної солі = За місцем розташування покладів видобутку розрізняють сіль самосадну (озерну), садну (з морської води), кам'яну (з надр землі) і виварну (з підземних розчинів).Харчову кухонну сіль кам'яну, самосадну і садну випускають меленою і сіяною. Для профілактики захворювань щитоподібної залози сіль випускають з додаванням йодату калію або йодиду калію (йодована сіль).
Объяснение:
1. Механи́ческим движе́нием тела называют изменение его положения в пространстве относительно других тел с течением времени. При этом тела взаимодействуют по законам механики.
Раздел механики, описывающий геометрические свойства движения без учёта причин, его вызывающих, называется кинематикой.
2.Моле́кула — масса) — электрически нейтральная частица, образованная из двух или более связанных ковалентными связями атомов. ... Молекулы относительно высокой молекулярной массы, состоящие из повторяющихся низкомолекулярных фрагментов, называются макромолекулами.
3. НЕ ЗНАЮ.
4. Прозрачна, не имеет запаха, течёт, изменяет форму, мутная.
Объяснение:
я старался можно карона.
Объяснение:
a)H2SO4+Ca(OH)2>CaSO4+2H2O
б)Н2СО3+Mg(OH)2--->MgCO3+2H2O
в)3НСl+Fe(OH)3--->FeCl3+3H2O
г)Н2S+2NaOH--->Na2S+2H2O
д)2НNO3+Cu(OH)2--->Cu(NO3)2+2H2O
ж)HBrO3+NaOH--->NaBrO3+H2O
з)НMnO4+KOH--->KMnO4+H2O
УДАЧИ*