Відповідь:
Пояснення:
Вода, Н2O — хімічна речовина у вигляді прозорої, безбарвної рідини без запаху і смаку, (в нормальних умовах). У природі існує у трьох агрегатних станах — твердому (лід), рідкому (вода) і газоподібному (водяна пара). Молекула води складається з одного атома оксигену і двох атомів гідрогену. Атоми гідрогену розташовані в молекулі таким чином, що напрямки до них утворюють кут 104,45o із вершиною в центрі атома оксигену. Таке розташування зумовлює молекулі води дипольний момент у 1,844 дебаї. При заміні атомів гідрогену (протонів) на атоми дейтерію утворюється модифікація, яка називається важкою водою.
Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Рослини та тварини містять понад 60 % води за масою. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Вона здійснює у природі постійний кругообіг, випаровуючись з поверхні й повертаючись на неї у вигляді атмосферних опадів. Вода має велике значення для економіки: сільського господарства й промисловості. Прісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.
Формула вещества С₂Н₂ -ацетилен
Объяснение:
Дано:
ω(C)=92,31%
D (O₂)=0,8125
Найти:
Молекулярную формулу-?
1). ω(H)=7,7%
2).Определяем Mr вещества.
D(H₂)=Mr(вещ-ва):Mr (H₂)
Mr(CxHy) =D(H₂)хMr(H₂); Mr(CxHy) =0,8125х32=26
3).Определяем, сколько по массе приходится на углерод:
26 -100%
X - 92.3% X=26x92.31%÷100%=24(C)
4).Определяем, молекулярную массу водород:
Mr(H)=26-24=2
5). Определяем число атомов углерода и водорода в данном веществе:
n(C)=24:12=2 атома
n(H)=2:1=2 атомов
6) Формула вещества С₂Н₂ -ацетилен
1) Н2SiO3
потому что в этом ряду все кислоты сильные и растворимые в воде, а кремниевая кислота слабая и нерастворимая в воде
2) H2SO4
Потому что в этом ряду все кислоты слабые, а серная кислота сильная
3)НF
Потому что в этом ряду все кислоты можно хранить в стеклянной таре, а плавиковую кислоту в стекле хранить нельзя, только в пластике. А также, серная азотная кислота очень сильный, а плавиковая в средней силы