М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sofia042
sofia042
09.09.2020 03:21 •  Химия

Пробірку внесіть 1-2 мл ацетатної кислоти, додайте такий самий об’єм 96% етанолу та 1-2 мл концентрованої сульфатної кислоти. Вміст пробірки перемішайте скляною паличкою. Пробірку помістіть на водяну баню на 2-5 хв, після чого вміст перелийте у колбу з холодною водою. . Переконайтесь у специфічному запаху ефіру. (Нюхайте ефір обережно! ). Напишіть рівняння реакції.

Дослід № 2. Добування ізоамілетаноату (грушевої есенції).
У пробірку внесіть 1-2 мл концентрованої ацетатної кислоти, додайте 1-2 мл ізоамілового спирту і 0,5-1,0 мл концентрованої сульфатної кислоти. Вміст пробірки перемішайте скляною паличкою і помістіть на 2-5 хв на киплячу водяну баню. Суміш виляйте у колбу з холодною водою. На поверхню води спливає оліїста рідина, що має запах груш.
Запишіть рівняння хімічної реакції добування ізоамілетаноату.

Дослід № 3. Добування ізоамілметилбутаноату (яблучна есенція).
В колбу на 50 мл наливають 3 мл дистильованоїв води і обережно, по стінці, добавляють 5 мл концентрованої H2SO4. Колбу охолоджують проточною водою. До охолодженої суміші добавляють 3 мл ізоамілового спирту, після чого в суміш вносять маленькими порціями близько 4 г порошку дихромату калію. Суміщ збовтують упродовж 15-20 хв і охолоджують проточною водою або льодом. Після розчинення дихромату калію і охолодження суміші добавляють воду до заповнення всього об’єму колби. Через певний час на поверхню спливає оліїста рідина з характерним запахом яблук. За до ділильної лійки її відділяють в окрему посудину.

№ 4. Добування етилбензоату.
В пробірку Запишіть відповідне рівняння реакції та Дослід вносять 0,5-1,0 г сухої бензойної кислоти, добавляють 2-3 мл 80-90%-го етанолу і 1,0-1,5 мл концентрованої сульфатної кислоти. Суміш струшують і нагрівають до кипіння, На дно колби випадає рідина зі своєрідним запахом – етилбензоат. безперервно перемішуючи. Через 2-5 хв суміш виливають у колбу з холодною водою.
Запишіть відповідне рівняння реакції та Контрольні запитання.
Які лабораторні промислов добування естерів вам відомі? Наведіть рівняння відповідних хімічних реакцій.
Напишіть структурні формули естерів, які мають значення для промисловості, медицини і ветеринарії.
Скільки метилового естеру ацетатної кислоти можна одержати з 180 кг ацетатної кислоти?

👇
Ответ:
WhiteAlex
WhiteAlex
09.09.2020

цукцукенЦУКЕН

у

Папролд

Папитьлгнеапио

Лыуквнвеапенгр

Объяснение:

4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Koteykatyan
Koteykatyan
09.09.2020
Берем химический стакан, насыпаем в него немного почвы, наливаем дистиллированную воду,  хорошо перемешиваем с водой, при этом минеральные растворимые в воде соли растворятся, затем даем время для отстаивания и фильтруем раствор, пропуская его через фильтр, помещенный в воронку в другой чистый химический стакан.
 Отфильтрованный раствор сливаем в фарфоровую чашку, ставим над пламенем горелки до полного испарения воды. После того, как вода выпарилась, в чашке останутся минеральные соли, содержащиеся в почве (растворимые). 
Вывод: Для выделения минеральных солей из почвы используем следующие растворение, отстаивание, фильтрование и выпаривание.
4,7(90 оценок)
Ответ:
мurr
мurr
09.09.2020
Берем химический стакан, насыпаем в него немного почвы, наливаем дистиллированную воду,  хорошо перемешиваем с водой, при этом минеральные растворимые в воде соли растворятся, затем даем время для отстаивания и фильтруем раствор, пропуская его через фильтр, помещенный в воронку в другой чистый химический стакан. Отфильтрованный раствор сливаем в фарфоровую чашку, ставим над пламенем горелки до полного испарения воды. После того, как вода выпарилась, в чашке останутся минеральные соли, содержащиеся в почве (растворимые). 
Вывод: Для выделения минеральных солей из почвы используем следующие растворение, отстаивание, фильтрование и выпаривание.
4,5(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ