М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tusurgaliev11
Tusurgaliev11
10.09.2020 22:36 •  Химия

100г 96%-го розчину етанолу нагріли з розчином бутанової кислоти. Яка маса етилбутаноату при цьому синтезувалося?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Vvyq
Vvyq
10.09.2020

Визначення методу навчання багато в чому повторює вже розглянуту нами дефініцію методу дослідження. Метод навчання (від грецького metodos – буквально: шлях до чого-небудь) – це упорядкована діяльність педагога і що врахуються, направлена на досягнення заданої мети навчання. Під методами навчання (дидактичними методами) часто розуміють сукупність шляхів, засобів досягнення мети, вирішення задач освіти. В педагогічній літературі поняття методу інколи відносять тільки до діяльності педагога або до діяльності учнів. В першому випадку доречно говорити про методи викладання. А в другому – про методи учіння. Якщо ж ідеться про спільну роботу вчителя і учнів, то тут, певно, виявляються методи навчання.

В структурі методів навчання виділяються прийоми. Прийом – це елемент методу, його складова, разова діяльність, окремий крок в реалізації методу або модифікація методу в тому випадку, коли метод невеликий пообсягу або простий по структурі.

Метод – складне, багатомірне, багатоякісне утворення.

4,6(88 оценок)
Ответ:
kriss6745
kriss6745
10.09.2020
Сравним воду и пероксид: НОН один атом водорода "грабит" электроны у атомов Н слабее, чем в пероксиде НООН два атома кислорода, значит ион Н+ легче отщепится в пероксиде, а значит у него кислотные свойства сильнее.
В молекуле метилфенола радикал фенил оттягивает на себя электроны у атома Н в радикале ОН, поэтому кислотные свойства проявляются сильнее всего.
У метилового спирта радикал СН3- отталкивает электроны, поэтому ион Н+ практически не может отщепиться - основные свойства, а в молекуле ацетона два радикала метила СН3- ещё сильнее отталкивают электрон в ОН.
Итак, по порядку: (СН3)2ОН; СН3ОН; Н2О; НООН; С6Н5(СН3)ОН
4,5(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ