М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maratis2007
maratis2007
23.04.2022 20:22 •  Химия

При взаимодействии кислорода с азотом образуется оксид азота(II):
O2(газ) + N2 (газ) → 2NO(газ).

Вычисли, какой объём азота прореагировал с кислородом, если образовалось с 0,9 мл оксида азота(II).

ответ впиши с точностью 2 знака после запятой.
ответ: V(N2)=
мл.

👇
Ответ:
kkmla123
kkmla123
23.04.2022

V (N2) = 0,45 мл

Объяснение:

4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2312YQw
2312YQw
23.04.2022
К  искусственным  принято относить волокна, которые изготавливаются посредством переработки природного сырья — сложных соединений, классифицируемых как высокомолекулярные. в качестве таковых могут использоваться целлюлоза, шелк, шерсть, кератин и другие белки. к  синтетическим  принято относить волокна, которые изготавливаются при использовании низкомолекулярных веществ, часто неорганического происхождения. это соединения углерода, водорода, азота. их переработка может осуществляться методом полимеризации или же поликонденсации. главное отличие искусственных волокон от синтетических в том, что в качестве сырья для производства первых используются природные вещества. выпуск вторых предполагает задействование низкомолекулярных неорганических веществ, в естественном виде встречающихся редко, а также получение соединений, которые в природе практически не образуются.
4,4(11 оценок)
Ответ:

Объяснение:

Наприклад, тобі потрібно скласти формулу алюмінієвої солі сульфатної кислоти. Як треба діяти? Спершу напиши хімічний символ алюмінію Аl, поруч — кислотний залишок сульфатної кислоти H2SO4, тобто SO4. Над знаком Алюмінію напиши валентність 3 (визнач за періодичною системою хімічних елементів). Над кислотним залишком надпиши його валентність 2 (за основністю кислоти). За до ндексів зрівняй сумарні валентності. Найменше спільне кратне для чисел 3 і 2 дорівнює 6. Шукаємо індекс для Алюмінію, поділивши 6 на його валентність, дістаємо 2. Так само ділимо 6 на валентність кислотного залишку, дістаємо 3. Звідси формула

Al2(SO4)3

3х2 = 2х3.

При цьому пам'ятай, хоча ми виражаємо склад солей хімічними формулами, але в кристалах солі молекул немає. Формули солей передають не склад молекул, а співвідношення атомів металу й кислотного залишку. Для алюміній сульфату Al2(S04)3 таке співвідношення дорівнює 2 : 3. Отже, солі — речовини немолекулярної будови.

 

За формулами солей можна обчислювати значення відносної молекулярної (формульної) і молярної мас, пам'ятаючи при цьому, що реальних молекул у кристалах солей немає, вони побудовані з інших частинок — йонів.

 

       Назви солей

За міжнародною хімічною номенклатурою назва солі складається з назви елемента-металу й латинської назви кислотного залишку. Звичайно ж латинська назва кислотного залишку походить від латинської назви кислоти, яка, у свою чергу, походить від латинської назви елемента, що утворює кислоту. При цьому назва солі безоксигенової кислоти має суфікс -ид (-ід), а оксигеновмісної — -ат в разі максимальної валентності кислотоутворюючого елемента і -іт у разі його нижчої валентності. Для металів, що мають змінну валентність, у дужках після назви металу римською цифрою зазначають його валентність у даній солі

4,7(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ