М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alyonaapresyan
alyonaapresyan
05.09.2021 05:46 •  Химия

Як визначити об'єм води, знаючи масу? Як визначити об'єм 200г води ?
3. Назвіть речовини, що добре розчинні, які використовуємо в побуті?
4. Що означає 15% розчин?
5. Як можна використовувати відомості про склад розчину?
Контрольне завдання
1. Для дезинфекції рук, приборів побуту, підлоги проти короновірусу приготували розчин в якому 850 г спирту, 100 г гліцерину, 50 г перекису водня. Визначте:
а) Яка речовина є розчинником в цьому розчині;
б)Масову частку перекису водня(Н2О2) в цьому розчині
в) Масову частку Гліцерину(С3Н8О3) в ньому.
г)Дізнайтесь масу гліцерина,який містить даний розчин, масою 100г

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ник555555551
Ник555555551
05.09.2021
1) 2NaOH+Cu(NO3)2 = Cu(OH)2 (в осадок) +2NaNO3 2Na⁺ +2OH⁻ +Cu⁺² +2NO3⁻ = Cu(OH)2 +2Na⁺ +2NO3⁻Cu⁺² + 2OH⁻ = Cu(OH)2 2)2NaOH + CO2= Na2CO3 +H2O2Na⁺ + 2OH⁻ CO2= 2Na⁺ +CO3²⁻ +H2O2OH⁻ +CO2= CO3²⁻ + H2O 3)2NaOH + H2SiO3 = Na2SiO3 + 2H2O 2Na⁺ + 2OH⁻ + 2H⁺ + SiO3²⁻ = 2Na⁺ + SiO3²⁻ +2H2O2OH⁻ + 2H⁺ = 2H2O 4) 2NaOH + SO3 = Na2SO4 + H2O 2Na⁺ +2OH⁻ + SO3 = 2Na⁺ + SO4²⁻ +H2O 2OH⁻ + SO3 = SO4⁻ + H2O 5) 2NaOH + FeCl2 = 2NaCl +Fe(OH)2 (в осадок)  2Na⁺ +2OH⁻ + Fe²⁺ +2Cl⁻ = 2Na⁺ + 2Cl⁻ + Fe(OH)22OH⁻ +Fe²⁺ = Fe(OH)2 
4,5(15 оценок)
Ответ:
aalleeks
aalleeks
05.09.2021
Дано:
m(CO)=2,8г.

Найти:
n(CO)-?
N(CO)?

1. Определим молярную массу оксида углерода(l):
M(CO)=12+16=28г./моль
2. Определим количество вещества n в 2,8г.оксида углерода(l):
n(CO)=m(CO)÷M(CO)=2,8г.÷28г./моль=0,1моль
3. 1моль любого вещества содержит 6·10²³молекул, обозначается Na
 Na=6·10²³молекул
N - число молекул содержащееся в определенном количестве вещества
n=N÷Na, отсюда:
N=n× Na 
 N(CO)=n(CO)×Na=0,1моль×6·10²³молекул=0,6·10²³молекул
4. ответ: 2,8г.оксида углерода(l) составляет  0,1моль количество вещества и содержит 0,6·10²³молекул.
4,6(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ