М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
noname1372321
noname1372321
16.07.2022 21:45 •  Химия

Яку масу сахарози необхідно додати до 200 г води, щоб виготовити розчин з масовою часткою цієї речовини

👇
Ответ:
kiki0004
kiki0004
16.07.2022

40 грам

Объяснение:

4,8(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Осоаовлво
Осоаовлво
16.07.2022

Жири містяться у тваринних і рослинних організмах. Тому за походженням вони діляться на тваринні і рослинні, які в свою чергу підрозділяються на тверді і рідкі.Рідкі жири інколи називають жирною олією, щоб диференціювати їх від мінеральних і ефірних олій.

Тверді жири тваринного походження часто називають салом.Деякі тверді тваринні і рослинні олії називають маслами: коров'ячий молочний жир і жир бобів какао.Жири тваринного походження мають при кімнатній температурі, як правило, тверду консистенцію, а риб'ячий жир та більшість рослинних жирів — рідку. З рослинних жирів твердими є масло какао та пальмова олія.

Рідкі жири тваринного походження добуваються майже лише з морських тварин та риб, і їх підрозділяють в залежності від кількості в них холестеролу. Печінкова олія деяких риб вирізняється високим вмістом холестерину. Трини і трани витоплюються з усього тіла морських тварин. В тринах, на відміну від транів, міститься багато гліцеридів твердих жирних кислот. Рослинні жири бувають рідкими (соняшникова, бавовняна, соєва, ріпакова, кукурудзяна олії і ін.) та твердими (кокосова, пальмова, какао-олія тощо).

4,4(63 оценок)
Ответ:
arujan20071
arujan20071
16.07.2022
Возьмите пробирку, в которой предположительно содержится серная кислота (H2SO4). Аккуратно добавьте туда немного раствора хлорида бария (BaCl2), не допуская попадания вещества на кожу. Внимательно следите за происходящей реакцией.3Если заметных в растворе не произойдет, значит исходное вещество не вступило в реакцию. То есть перед вами не серная кислота. Если же вы увидите появление осадка белого цвета, значит в результате реакции образовался сульфат бария (BaSO4). Это будет доказательством того, что исходное вещество в вашей пробирке действительно является серной кислотой, а не, например, соляной или азотной.4В виде формулы данная качественная реакция выглядит следующим образом: H2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2HCl. Сульфат бария обладает наименьшей растворимостью среди всех сульфатов и образует хорошо заметный белоснежный осадок, поэтому для проведения качественной реакции на сульфат-ион используют именно это вещество
4,5(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ