М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
синегривка2
синегривка2
06.11.2020 18:08 •  Химия

Скажите, как из ацетилена получить полипропилен? Или же из метана

👇
Ответ:

1. 2СН4⇒крекингНС≡СН+3Н2

2.2НС≡СН+Na⇒НС≡СNa+H2↑

3.НС≡СNa+CH3I⇒НС≡С-CH3+NaI

4.НС≡С-CH3+H2⇒Н2С=СH-CH3

5.Н2С=СH-CH3⇒(-CH2-CH-)n

                                       CH3

Объяснение:

4,6(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sashahyrik
sashahyrik
06.11.2020

Хімія – одна з природничих наук. Вона вивчає речовини, закономірності їх перетворення і застосування.

Якщо кинути у ґрунт малюсіньку насінину, вона проросте і перетвориться на рослину. Рослина, у процесі росту із води, вуглекислого газу та інших речовин ґрунту під дією світла утворює білки, жири, вуглеводи, вітаміни, кисень. Ці речовини необхідні для життя тварин і людини. Кожна рослина – це ніби велика «фабрика» поживних речовин.

З крихітної насінини виростає гігантська секвоя

Дерево. З крихітної насінини виростає гігантська секвоя. Вона досягає заввишки більше як сто метрів, діаметр стовбура 11 метрів. З деревини одної секвої можна збудувати 50 будинків на 6 кімнат. Її кора вогнестійка як азбест. Живе це дерево близько 3000 років.

Як відбувається це дивне перетворення одних речовин на інші, ботаніка пояснити не може. Це завдання виконує хімія.

Хімія вивчає склад, будову і властивості речовин, а також процеси перетворення одних речовин в інші.

Життя є складним ланцюгом хімічних перетворень. Усі живі організми поглинають із навколишнього середовища одні речовини і виділяють інші, тому вивчення життєдіяльності організмів неможливе без вивчення хімічних процесів, що в них відбуваються.

Отже, всі біологічні процеси нерозривно зв’язані з хімічними перетвореннями, що постійно відбуваються в організмі. Кожен рух, думки, скорочення м’язів, забезпечення енергією пов’язане із складними хімічними перетвореннями в клітинах організму і навіть із припиненням життя, хімічні реакції в організмі не припиняються. Хімічні процеси забезпечують життя на землі.

Хімія – наука про речовини та їх перетворення.

Хімія тісно пов’язана із природничими науками. Між природничими науками немає чітких меж. Фізика, хімія і біологія тільки на перший погляд можуть здатися далекими одна від одної. Усі вони мають справу з природними об’єктами. Це відрізняє природничі науки від інших наук (історії, економіки), які вивчають те, що створено людиною. Наприклад, відкриття і вивчення властивостей атомів колись вважалося завданням хіміків. Однак із відомих на сьогоднішній день видів атомів частина відкрита фізиками, а частина – хіміками. Перетворення речовин завжди супроводжується фізичними явищами: виділенням або вбиранням світла, зміною стану речовин. Деякі фізичні явища – електричний струм, теплота, світло що виділяється під час згоряння речовин, також є результатом хімічних процесів.

4,8(56 оценок)
Ответ:
Evgenchee
Evgenchee
06.11.2020

В нижней части пламени (1) происходит смешивание газов (образующихся при горении) с воздухом. Если в эту часть пламени быстро внести головку спички и подержать её некоторое время, то спичка загорается не сразу. Это самая холодная зона по сравнению с другими.

Средняя часть пламени (2) является самой яркой. Это объясняется тем, что здесь под влиянием более высокой температуры происходит разложение углеродсодержащих продуктов и образующиеся мельчайшие твёрдые частицы угля сильно накаляются и излучают свет. В средней части пламени температура выше, чем в нижней части.

Во внешней части пламени (3) происходит полное сгорание газов с образованием углекислого газа и воды. Вследствие этого пламя в этой части несветящееся. Здесь самая высокая температура.

4,7(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ