М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
сонЯ20101
сонЯ20101
02.12.2022 18:09 •  Химия

Яку роль відіграє вода в пожежогасінні? (Перевод:какую роль отигрывает вода в пожарогасении?)
Напишите коротко даю 50б это важно.

👇
Ответ:
Zurawlevigor
Zurawlevigor
02.12.2022

Вода перекрывает топливу доступ к кислороду — как итог, пламя гаснет. К тому же, вода имеет огромную теплоёмкость, и практически мгновенно остужает топливо, что также гашению пламени.

Вывод: вода — это дешёвое и действенное вещество для тушения пожаров.

P.S.: Отметь как лучший ответ

4,8(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jasurka940
Jasurka940
02.12.2022

оловна

Методичний кабінет

Дослідницькі роботи

Методики

Додаткові матеріали

Тестування

Контакти

Виготовлення та дослідження гальванічних елементів з овочів та фруктів

Avatar

Автор Атамась Артем

Науковий співробітник НЦ "Мала академія наук України", кандидат технічних наук. Сфера наукових інтересів: розвиток технологій наукової освіти.

Рівень складності Середній

Рівень небезпеки Безпечно

Доступність використовуваних матеріалів Можливо виконати в домашніх умовах

Орієнтовний час на виконання роботи До 2 годин

Резюме

Попередня Інформація

Обладнання

Експериментальна Процедура

Аналіз Отриманих Даних

Напрями Розвитку

Блок 1. Резюме

Мета роботи: виготовлення гальванічних елементів з овочів і фруктів та дослідження їхніх характеристик.

Завдання роботи: виготовити один або декілька гальванічних елементів з використанням овочів та фруктів та дослідити їхні характеристики.

Блок 2. Попередня інформація

Рис. 1. Варіант створення батареї гальванічних елементів з використанням овочів та фруктів

Гальванічний елемент – це хімічне джерело живлення, в якому використовується різниця електродних потенціалів двох металів, занурених у електроліт.

Як правило, такий елемент складається з двох різних металів, занурених в окремий електроліт. Кожен з електродів разом з електролітом, у який він занурений, утворює напівелемент. Напівелементи можуть бути з’єднані між собою за до соляного містка (рис. 2а) або відокремлені один від одного пористою мембраною (рис. 2б). Наприклад, це можуть бути цинковий і мідний електроди, занурені відповідно у розчини солей цинку та міді.

На поверхні кожного з металів, занурених в електроліт, утворюється подвійний електричний шар внаслідок переходу частини атомів металу в розчин у вигляді іонів. Як наслідок, кожен із металів отримує електричний заряд. Якщо з’єднати електроди провідником, то заряд стікатиме від електрода з більшим потенціалом до електрода з меншим потенціалом, утворюючи електричний струм. При цьому потенціали електродів вирівнюватимуться, що призведе до порушення рівноваги між електродом і електролітом. Це, у свою чергу, спричиняє перехід нових атомів з електроду в електроліт. У результаті в замкненому колі підтримується електричний струм, який супроводжується зміною електродів: у зображених на рис. 2 прикладах відбувається розчинення цинкового електроду і відкладення міді на мідному.

4,5(68 оценок)
Ответ:
Apple008
Apple008
02.12.2022
Я гуманитарий, но вроде правильно Массовая доля растворенного вещества вычисляется по формуле: w = m(в-ва) /m(р-ра) (это в долях единицы, если нужно в % - то результат умножьте на 100%) m(р-ра) = m(в-ва) + m(H2O) Найдем массу раствора: m(p-pa) = m(BaO) + m(H2O) = 50 + 1,2 = 51,2 г Гидроксид бария получается при взаимодействии оксида бария с водой: ВаО + Н2О = Ва (ОН) 2 Оксид бария здесь явно в недостатке (но, если хотите, можете для проверки найти количества вещества оксида бария и воды по формуле n = m/M). Поэтому массу гидроксида бария считаем по оксиду бария, который в недостатке. По уравнению реакции, количество вещества гидроксида бария равно количеству вещества оксида бария, поэтому: m(Ba(OH)2) = M(Ba(OH)2)*n(Ba(OH)2) = M(Ba(OH)2)*n(BaO) = M(Ba(OH)2)*m(BaO)/M(BaO) = 171 г/моль * 1,2 г : 154 г/моль = 1,33 г Теперь найдем массовую долю гидроксида бария в растворе: w(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2)/m(p-pa) = 1,33 г : 51,2 г = 0,026, или 2,6%
4,6(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ