М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vov1111
Vov1111
20.09.2020 03:41 •  Химия

Визначити формулу фосфор йодиду, якщо відомо, що масова частка Йоду в сполуці 92,48%, а відносна густина пари за воднем 206.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
хххххх15
хххххх15
20.09.2020

Объяснение:

при разложении 3,12 г двухосновной кислоты в состав которой входит элемент 4 группы периодической системы, получили соответствующий твёрдый Андигидрид который сплавили с гидроксидом калия с образованием 6,16г средней соли. Какая кислота было взято?

 По  всей  вероятности  речь  идет  о  нерастворимой  метакремниевой  кислоте    H2SiO3   Молярная  масса  этой кислоты   78 г/моль.  

Тогда  3,12 г  этой  кислоты   соответствует  0,04  моль.

 При  нагревании    H2SiO3 >  SiO2↓     +   H2O↑

 SiO2  +  2KOH  =   K2SIO3

 Метасиликат  калия    имеют  молярную   массу  154 г/моль   и  0,04 моль   этой  соли   имеют   массу 6,16 г

4,8(14 оценок)
Ответ:
ZeraFh
ZeraFh
20.09.2020

Утворюються вуглеводи в зелених частинах рослин з участю хлорофілу з вуглекислоти повітря і води ґрунту під дією сонячної енергії. Тому джерелом надходження вуглеводів в організм є продукти рослинного походження.

Білок або протеїн - є головним фактором живої природи. Він входить до елементів клітини: ядра, цитоплазми і є обов'язковою складовою їжі людини, бо білок в організмі синтезується тільки з білків, що надходять ззовні. Без обміну білків неможливе життя, ріст і розвиток будь-якого організму. Білки — основний будівельний матеріал клітин, ферментів, гормонів, імунних тіл. Вони беруть участь у транспорті кисню, в обміні вітамінів, мінеральних речовин, жирів, вуглеводів, є енергетичним матеріалом. Добова потреба людини в білках — 80 — 100 г, половину з яких повинні складати тваринні білки.

Жири за хімічною природою є сполуками трьохатомного спирту гліцерину і жирних кислот. За хімічною класифікацією їх називають гліцеридами або ефірами. Харчова цінність, фізико-хімічні, органолептичні властивості жирів залежать від кількісного співвідношення і властивостей жирних кислот. За певних умов жир розкладається на гліцерин і жирні кислоти.

4,8(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ