Составить информационную, схему (она же блок - схема или кластер) на тему "Металлы". В центе, схемы слово «Металлы», далее пишем, какие металлы бывают. Пишем все химические, свойства для каждой разновидности металлов. К каждому химическому свойству, пишем пример в виде молекулярного химического уравнения. Записываем полное и, сокращенное ионное уравнения к реакциям ионного обмена и составляем электронный, баланс к окислительно - восстановительным реакциям.
Объяснение:
Целюлоза не розчиняється у воді і діетиловому ефірі і етиловому спирті. Вона не розщеплюється під дією розбавлених кислот, стійка до дії лугів і слабких окисників. При обробці на холоді концентрованою сірчаною кислотою целюлоза розчиняється в ній, утворюючи в'язкий розчин. Якщо цей розчин вилити в надлишок води, виділяється білий пластевидний продукт, так званий амілоїд, що являє собою частково гідролізовану целюлозу. Він схожий з крохмалем за реакцією з йодом (синє забарвлення; целюлоза не дає цієї реакції). Якщо непроклеєний папір опустити на короткий час в концентровану сірчану кислоту і потім терміново промити, то амілоїд, що утвориться, склеїть волокна паперу, роблячи його щільнішим та міцнішим. Так виготовляється пергаментний папір.
Під дією концентрованих розчинів мінеральних кислот і підігріву целюлоза піддається гідролізу, кінцевим продуктом якого є глюкоза.