М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
любимчик27
любимчик27
28.10.2020 23:30 •  Химия

При сжигании 1 дм3 паров вещества получено 1 дм3 co2 и 2 дм3 so2.объём кислорода,затраченного на сжигание,равен 3 дм3.определите молекулярную формулу вещества.(условия нормальные).

👇
Ответ:
246691
246691
28.10.2020
Это сероуглерод CS2: поскольку объемы пропорциональны молям, запишем ур-е р-ии: CxHyOz (возможно присутствие O в в-ве) + 3O2 = CO2 + 2SO2; поскольку продукты сод-т 1 моль C и 2 моль S, след-но в 1 мол-е в-ва сод-ся соот-но 1/1 = 1 атом C и 2/1 = 2 атома S, а так кол-во в-ва O, сод-ся в продуктах р-ии равно кол-ву в-ва O, затраченного на сжигание - 2*1 (в 1 моль CO2) + 2*2 (в 2 моль SO2) = 6 = 2*3 (в 3 моль O2), след-но в-во не сод-т кислорода и его ф-ла соот-но CS2.
4,7(51 оценок)
Ответ:
alinastoyka
alinastoyka
28.10.2020
CxSx +(x+y)O2 --> xCO2 + ySO2
1mol      3mol           1mol        2mol
CxSx +3O2 --> CO2 + 2SO2
тогда
CS2 +3O2 --> CO2 + 2SO2
CS2 - это жидкий растворитель!
4,8(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TheLidiKotic12
TheLidiKotic12
28.10.2020

Білкові молекули класифікують за їхньою формою, хімічним складом і властивостями.

За формою молекули розрізняють два типи білків: фібрилярні та глобулярні. У фібрилярних білків поліпептидні ланцюги просторово розташовані уздовж однієї осі, внаслідок чого вони набувають шаруватої чи волокнистої будови. Більшість фібрилярних білків нерозчинні у воді, тому пов'язані зі структурною чи моторною функціями. У глобулярних білків поліпептидні ланцюги розташовані у різних площинах, внаслідок складення (скручування) молекули в глобулу. Такі білки, як правило, розчинні у воді і виконують сигнальну, регуляторну, каталітичну, захисну функції.

За хімічним складом розрізняють прості та складні білки. Прості білки містять тільки амінокислоти, зв'язані в ланцюжки. На відміну від них складні білки мають також неамінокислотний компонент — простетичну групу. За типом простетичної групи складні білки поділяють на глікопротеїни (з вуглеводним залишком), ліпопротеїни (включають ліпіди), хромопротеїни (містять пігмент), нуклеопротеїни (сполучені з нуклеїновими кислотами), фосфопротеїни (містять фосфатні групи), металопротеїни (містять іони металів), флавопротеїни (включають флавіни) тощо. Деякі простетичні групи служать кофакторами, необхідними для роботи ферментів. Інші, такі як полісахаридні ланцюжки, допомагають білку приймати потрібну конформацію і надають додаткову стабільність. Прикладами органічних простетичних груп в складі білків служать гем (в складі гемоглобіну), тіамін, біотин та інші. Неорганічні простетичні групи найчастіше складаються з іонів металів, найпоширенішими з яких є цинк, магній і молібден

Прості білки за здатністю розчинятися поділяють на такі групи: гістони — розчинні лише у воді; альбуміни — розчинні у воді та сольових розчинах; глобуліни — розчинні тільки у слабких сольових розчинах; склеропротеїни — не розчинні у воді, кислотах, лугах, сольових розчинах

4,5(91 оценок)
Ответ:
aajlarov
aajlarov
28.10.2020

Гідрокси́д ка́лію, ка́лій гідрокси́д — неорганічна сполука ряду гідроксидів складу KOH. Білі, дуже гігроскопічні кристали, але гігроскопічність менша, ніж в гідроксиду натрію. Водні розчини КОН мають сильнолужну реакцію.

Сучасним методом отримання гідроксиду є електроліз водного розчину хлориду калію (інколи також карбонату калію), який широко розповсюджений у мінералах сильвіні, карналіті. Аналогічно до ів отримання гідроксиду натрію, застосовуються ртутний, діафрагменний та мебранний методи електролізу, однак суттєво більше значення має ртутний метод — він дає змогу отримувати практично чисті розчини KOH концентрацією до 50%.

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ