М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tanjusha576
Tanjusha576
20.03.2023 09:54 •  Химия

Виконати завдання ЛР №10пропускаючи перший дослід. Почати потрібно з досліду №2 і записати рівняння для першої сполуки В-І, а для другої сполуки, студентам В-ІІ скласти всі можливі рівняння реакцій для другої сполуки. Контрольні завдання виконати по варіантам. В схемі перетворень назвати всі сполуки по систематичній номенклатурі, які зазначені в схемі.

Дослід 2. Експериментально доведіть, яка з речовин – барій хлорид або натрій карбонат взаємодіє з хлоридною кислотою.Записати рівняння реакцій в молекулярній і іонних формах:

Рівняння реакції

Висновок:


Дослід 3. В пробірках містяться розчини амоній хлориду і хлоридної кислоти. Яка з речовин виявляється індикатором. Записати рівняння реакцій в молекулярній і іонних формах:

Рівняння реакції

Висновок:

Дослід4. Експериментально доведіть, яка з речовин – цинк або мідь взаємодіє з розчином сульфатної кислоти. Записати рівняння реакцій за до електронного балансу:

Рівняння реакції

Висновок:


Залікові завдання
I.Визначити масову частку сульфуру в сполуках:
1) Fe2(SO3)3

2)Al2(SO4)3
II.Визначити об’єм вуглекислого газу, що виділяється при нагріванні масою 21 г
1) Кальцій карбонату

2) Магній карбонату

III. Назвати речовини, здійснити перетворення.

NaHCO3→ CO2→ CaCO3→ Ca(HCO3)2 → CaCO3 → CaO

S→ SO2→ SO3→ H2SO4→ K2SO4 →BaSO4

IV. Визначити об’єм і масу: 1) 3моль SO2; 2) 4 мольCO2 ;

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lera1059
lera1059
20.03.2023

Власне закінчення повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили – найсильнішої людини світу» О. Гавриша.

Минуло п'ять років. Кожен персонаж знайшов власну стежку в житті. Та куди б не занесла доля наших улюблених героїв, пам'ять про шалені пригоди в цирку завжди манила друзів, за сотні кілометрів об'єднувала їхні серця.

Одного разу вирішив Іван Сила на деякий час полишити свій дім, щоб разом з Мілкою податися до чудової столиці. Навіть не вірилося, що кілька років тому місто здавалося зовсім чужим та вражало величчю споруд. Нарешті потяг спинився на тому ж вокзалі. Сьогодні, як і колись, усі перехожі метушилися, кудись поспішали. Але тепер Іванові це не здалося дивним. Проте його увагу привернула метушня на площі. Річ у тім, що якийсь поліцейський упіймав чергового розбишаку. Він голосно намагався переконати малолітнього хлопчину, що крадіжка – це неприпустимо. Служник порядку продовжував:

- Послухай мене, синку, колись я також вважав, що поцупивши чужу річ можна легко підзаробити. Не чув за своїми ганебними вчинками жодної провини. Поверни власникові кишеньковий годинник. Попроси вибачення і можеш іти своєю дорогою.

Голос, що звучав, здався Іванові дуже знайомим. Ще мить і погляд поліцейського упав на нашого силача. Іван Сила люб’язно усміхнувся. Запала тиша. Помалу люд почав розходитися, а поліцейський обняв силача. Мабуть, ви уже самі здогадалися, що це був Міха Голий.

Почалась довга душевна розмова. Друг розповів, що давно зав'язав з крадіжками. Звільнився з посади охоронця в цирку й став працювати поліцейським. Похвалився, що на новій роботі пристойна платня. У важкий час, коли намагався знайти самого себе, зустрів своє щастя. Незабаром вони одружаться. Здивований Іван намагався щось сказати. Та радісний товариш не замовкав і запросив на весілля.

Іван теж попросив друга після торжества завітати до нього в гості. Тільки тепер, Мілка, котра увесь час не втручалась у розмову, смиренно покивала головою. Поліцейський зауважив, що давно хотів після торжества відвідати дорогого приятеля, тому запропонував Піні, Пандорському, Фандіго й Ренаті приєднатися до подорожі. Іван був у захваті. А Мілка жартома пообіцяла, що приготує багато галушок, які на той час уже навчилась готувати. Усі засміялися і втрьох попрямували столичним парком, геть усіяним пахучим цвітом…

4,8(25 оценок)
Ответ:
And2008
And2008
20.03.2023

Объяснение:

5 Na2SO3 + 2 KMnO4 + 3 H2SO4 → 2 Mn(SO4) + 5 Na2SO4 + K2SO4 + 3 H2O

 Mn(VII) + 5 e- → Mn(II) (восстановле́ние)

S(IV) -  2e- →  S(VI) (окисление)

KMnO4 является окислителем, Na2SO3 является восстановителем.

3 NaNO2  + 2 KMnO4  + H2O  → 2 KOH  + 2 MnO2  + 3 NaNO3  

Mn(VII) + 3 e- →  Mn(IV) (восстановле́ние)

N(III) - 2 e- → N(V) (окисление)

KMnO4 является окислителем, NaNO2 является восстановителем.

3 Na2SO3  + 2 KMnO4  + H2O  → 2 KOH  + 2 MnO2  + 3 Na2SO4  

Mn(VII) +2 e- →  Mn(IV) (восстановле́ние)

S(IV) -2 e- → S(VI) (окисление)

KMnO4 является окислителем, Na2SO3 является восстановителем.

4,7(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ