вот:)
Объяснение:
Реактивний рух — рух, що виникає за рахунок відкидання частини маси тіла із певною швидкістю.
За законом збереження імпульсу, при відокремленні від тіла масою M маси m із швидкістю v, тіло набуває швидкості V яку можна розрахувати за формулою
{\displaystyle (M-m)V+mv=0\,}{\displaystyle (M-m)V+mv=0\,},
а, отже,
{\displaystyle V=-{\frac {mv}{M-m}}}{\displaystyle V=-{\frac {mv}{M-m}}}
Швидкість V направлена у напрямку, протилежному руху відкинутого тіла. Вона тим більша, чим більша маса відкинутого тіла та його швидкість.
В реальних випадках реактивний рух виникає за рахунок сталого викидання газів, які утворюються при спалюванні палива. При цьому маса тіла змінюється неперервно. Спалювання забезпечує високу швидкість витоку газу.
У загальному випадку, коли від тіла безперервно відділяється і приєднується певна маса, реактивний рух описується рівнянням Мещерського.
Мірою розчинності речовини за певних умов є її вміст у насиченому розчині. Зазвичай розчинність виражають у грамах безводної речовини, яку можна розчинити в 100 г води (або іншого розчинника) для приготування насиченого розчину за певних умов. Якщо в 100 г води розчиняється більше 10 г речовини, то таку речовину називають добре розчинною. Загалом, розчинними вважають речовини й із розчинністю більше 1 г у 100 г води.
Якщо розчиняється від 1 до 0,1 г речовини в 100 г води — речовина малорозчинна. Речовину вважають майже нерозчинною, якщо в розчин переходить менше 0,1 г речовини