ответ:ОбъясХімічні явища в природі Кожен з нас бачив, як мамине срібне кільце з часом темніє.Чи як іржавіє цвях. Або як згоряють до золи дерев’яні поліна, як заварюється чайний пакетик в чашці. Що спільного у всіх цих прикладах? А те, що всі вони відносяться до хімічних явищ. Хімічне явище відбувається тоді, коли одні речовини перетворюються в інші: у нових речовин інший склад і нові властивості. Якщо пригадати ще й фізику, то запам’ятайте, що хімічні явища відбуваються на молекулярному і атомарному рівні, але не зачіпають склад ядер атомів. З точки ж зору хімії це не що інше, як хімічна реакція. А для кожної хімічної реакції обов’язково можливо виділити характерні ознаки:
Джерело это если правильно поставь лайк
Ковалентная связь образуется между неметаллами.
Ковалентная неполярная связь образуется между одними и теми же атомами неметалла, например:
H· + ·H → H : H → H2
Ковалентная полярная связь образуется между элементами неметаллами с разной электроотрицательностью, при этом один элемент приобретает условно положительный, другой элемент условно отрицательный заряды, например:
. . . .
H· + ·Cl :→ H : Cl : → HCl
. . . .
В данном случае положительный заряд будет у водорода, отрицательный у хлора (полярный, значит разные полюса, + и -)
S(-2) - 8e = S(+6)
O(-1) +1e = O(-2)
Перед перекисью 8 :2 = 4 (в молекуле перикиси два атома кислорода) , серовдородом - 1 (крест-на-крест). правую часть уровнять по левой.
2 NH3 + 3 SO2 = N2 + 3S + 3 H20
2 N(-3) - 6e = N2(0) - ноль это степень окисления атома азота в простом в-ве
S(+4) + 4e = S(0)
Перед SO2 6 :2 = 3 , аммиаком 4 :2 = 2 (крест-на-крест). правую часть уровнять по левой.