М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dimka2zab
dimka2zab
15.04.2021 08:48 •  Химия

3. З переліку іонів виберіть катіон: а) СІ; 6) Na"; D) KHCO, г) к" д) AI 4. Користуючись таблицею розчинності, навести по три приклади розчинних, нерозчинних та малорозчинних речовин та назвати їх.

5. Виберіть пару іонів, яка бере участь у хімічній реакції між хлоридною кислотото на натрій гідроксидом: а) к+ i No³; ; б) н' i No3; в) н+ і он",

6. За яких умов відбуваються реакції іонного обміну в розчині, Наведіть по одному прикладу для кожного випадку.

7. За скороченими йонними рівняннями скласти повні іонні рівняння; а) H+ + OH- - НО, б) н* + CO,” – СО, t+ Но, в) Ag +СІ- - AgCI, г) А* + 3OH - Al(OH)3.

8. Виберіть з-поміж наведених значень ступінь дисоціації кислоти з кожних 200 молекул якої 40 розгалось на йони: а) 0,2; б) 20; в) 0,02; г) 2.

9. За таблицею розчинності запропонувати реактиви для виявлення таких іонів: a) CI б) SO, B) Ag"

10. З поданого переліку випишіть формули солей, що взаємодіють з хлоридного кислотою. Складіть молекулярні та іонно-молекулярні рівняння реакції. KBr, AgNO3, CaCO3, MgSO4, NaNO3,K2CO3.

11. Наведіть по одному рівнянню реакції, що відповідає кожній схемі перетворень. Складіть іонно-молекулярні рівняння: а) сіль + сіль - сіль | + сіль б) кислота + луг — сіль + вода в) сильна кислота + слабка основа - сіль + вода ІV рівень


3. З переліку іонів виберіть катіон: а) СІ; 6) Na; D) KHCO, г) к д) AI 4. Користуючись таблицею ро

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ждл1
ждл1
15.04.2021
Данная реакция не идет, т.к. FeS - нерастворимая в воде соль. Для того чтобы понять почему данная реакция не идет, нужно вникнуть в СУТЬ ХИМИЧЕСКИХ РЕАКЦИИ. Как же происходит реакция между электролитами в растворе? Возьмем тот же NAOH и, допустим, FECL2. Обе соли растворимы в воде, а значит диссоциируют на ионы:
NAOH = NA(+) + OH(-)
FECL2 = FE(+2) + 2CL(-)
Итак когда мы перемешиваем две растворенные соли, в конечном растворе еще до реакции находятся ионы: NA(+) , OH(-) , FE(+2) и CL(-). Из теории мы знаем, что происходит реакция обмена ("плюс" идет к "минусу" и наоборот), следовательно FE(+2) соединяется с OH(-), а NA(+) соединяется с CL(-). Реакция пройдет след образом
2NAOH+FECL2=FE(OH)2 (ОСАДОК) + 2NACL
Вот эта реакция идет, т.к. образуется нерастворимое основание, которое не диссоциирует в растворе:
FE(OH)2 = (не происх. диссоциации)

То же самое и с Вашей реакцией: FES - соль, которая, не растворима и , следовательно, не к диссоциации на ионы:
FES = (не происх. диссоциации)
И когда Вы перемешиваете две соли на ионы в растворе дисс. только NAOH на OH(-) и NA(+), которым тупо не с кем соединятся, т.к. FES на ионы не раскладывается.
 
4,4(10 оценок)
Ответ:
Malıw
Malıw
15.04.2021

Объяснение:

Основи можуть використовуватися як нерозчинні гетерогенні каталізатори для хімічних реакцій. Наприклад, каталізаторами є оксид магнію, оксид кальцію, оксид барію, фторид натрію на оксиді алюмінію та деякі цеоліти. Багато перехідних металів входять до складу каталізаторів, і багато з них входять до складу основ. Каталізатори на базі основ використовуються для гідрогенізації, при міграції подвійних зв'язків, відновленні Меервейна-Пондорфа-Верлея, реакції Майкла та багатьох інших реакціях.

4,5(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ