М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anya12345678900
anya12345678900
17.06.2020 20:59 •  Химия

1. Расставить коэффициенты, определить тип: a) Al + WO3 =А1,O3 + W
б) CaCO3 = Cal+ CO,
B) Zn + HCl = ZnCl2 + H2T
г) K+ S = K2S
д) Al(OH)3 = А1,0; + H,0
e) S+ O2 = SO2
ж) H, + Fe2 О = Fe + H, 0
3) Cr+ СІ, = CrCI,
=

👇
Открыть все ответы
Ответ:
musaevakhadizh
musaevakhadizh
17.06.2020

ответ: 52.8грамм

Объяснение:

Есть известь негашеная - CaO (оксид кальция II)

А есть гашеная - Ca(OH)2 (гидроксид кальция)

Также есть известь как материал - CaO и MgO

Процесс нагревания означает реакцию разложения, то есть в выходе будут только те атомы, которые были в исходных продуктах. А во всех предложенных известях нет углерода, поэтому углекислый раз в принципе не образуется. Поэтому задача нерешаема.

НО есть известь воздушная или же мел - CaCO3, который уже подходит и делает реакцию

CaCO3→СаО+СО2↑

Если идти так, то задача крайне тривиальна, так как количество молей углекислого газа и извести совпадает. То есть n(CaCO3)=n(CO2)

n(CaCO3)=m(CaCO3)/M(CaCO3)

m(CO2)=n(CO2)*M(CO2)=n(CaCO3)*M(CO2)=m(CaCO3)/M(CaCO3)*M(CO2)=

=\frac{m(CaCO3)*M(CO2)}{M(CaCO3)}=\frac{120*(12+16*2)}{40+12+16*3}=52.8 г.

Дано:

m(CaCO3)=120г.

Найти: m(CO2)

Решение расписал

4,6(87 оценок)
Ответ:
gfff2
gfff2
17.06.2020

У неорганічній хімії важливу роль відіграють хімічні реакції. Найважливішими з них є Кислотно-основні реакції та Окисно-відновні реакції. Як правило ці реакції є рівноважними та з високою ентальпією. Через це хімічні реакції у неорганічній хімії є дуже швидкими і з високим виходом продуктів реакції. На противагу, хімічні реакції у органічній хімії є часто повільними і не завжди з високим виходом продуктів реакції.

У процесі окисно-відновної реакції відновник віддає електрони, тобто окиснюється; окисник приєднує електрони, тобто відновлюється. Причому будь-яка окисно-відновна реакція є єдність двох протилежних перетворень — окиснення та відновлення, що відбуваються одночасно та без відриву одне від одного. Типовими і найпростішими окисно-відновними реакціями є утворення сполук з окремих елементів: наприклад утворення води з кисню і водню, чи корозія металів коли, наприклад, Ферум реагує з киснем з утворенням оксидів.

У кислотно-основних реакціях відбувається перенесення протону. Кислота передає основі протон. При цих реакціях в основному утворюється вода і сіль. Наприклад:

{\displaystyle \mathrm {H_{3}O_{(aq)}^{+}+Cl_{(aq)}^{-}+Na_{(aq)}^{+}+OH_{(aq)}^{-}\longrightarrow \ Na_{(aq)}^{+}+Cl_{(aq)}^{-}+2\ H_{2}O} }{\displaystyle \mathrm {H_{3}O_{(aq)}^{+}+Cl_{(aq)}^{-}+Na_{(aq)}^{+}+OH_{(aq)}^{-}\longrightarrow \ Na_{(aq)}^{+}+Cl_{(aq)}^{-}+2\ H_{2}O} }

Хлоридна кислота + Гідроксид натрію реагують у водному розчині з утворенням Хлориду натрію та води.

Такі реакції протікають також швидко і легко контролюються за до індикатора, що дозволяє використовувати їх у аналітичній хімії.

Утворення нерозчинних чи газоподібних продуктів реакції є їх важливою рушійною силою. При цьому ці продукти залишають зону реакції і при цьому зрушують рівновагу у сторону утворення цих продуктів так, що реакція протікає до кінця. Так наприклад при реакції розчинів хлориду барію та сульфату натрію, утворюється важкорозчинний сульфат барію. При його відфільтруванні у розчині, що залишився не знаходять більше йонів барію.

{\displaystyle \mathrm {BaCl_{2}+Na_{2}SO_{4}\longrightarrow BaSO_{4}+2\ NaCl} }{\displaystyle \mathrm {BaCl_{2}+Na_{2}SO_{4}\longrightarrow BaSO_{4}+2\ NaCl} }

Реакції такого типу відіграють також важливу роль у аналітичній хімії. Різномнітні неорганічні сполуки можуть при високих температурах розкладатися з виділенням газів. Так при нагріванні карбонат кальцію, не плавлячись, розкладається з утворенням оксиду кальцію і діоксиду вуглецю:

{\displaystyle \mathrm {CaCO_{3}\longrightarrow CaO+CO_{2}} }{\displaystyle \mathrm {CaCO_{3}\longrightarrow CaO+CO_{2}} }↑

4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ