М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
varta
varta
01.12.2022 22:30 •  Химия

1)дать общую характеристику щелочным металлам по положению в псхэм 2)знает особенности строения атомов щелочных металлов на примере натрия 3)характеризует нахождение и значение солей натрия в природе 4)характеризует свойства натрия, как типичного представителя щелочных металлов 5)сравнить вещества на основе их свойств заранее

👇
Ответ:
hanabi7suzuha
hanabi7suzuha
01.12.2022
Прикрепила
4,8(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
juwal
juwal
01.12.2022

Объяснение:

Будь рідини і гази, хоча б у невеликих кількостях, розчинні у воді. Однак ряд рідин розчиняється у воді в необмежених кількостях. Це означає, що їх можна змішувати з водою в будь-яких пропорціях. До таких рідин відносяться сірчана, азотна, оцтова кислоти, ацетон, спирт, гліцерин та ін.

Ті рідини, які незначно розчиняються у воді, відносять до нерозчинним. Це, наприклад, бензин, олія тощо. Якщо ці речовини налити у воду, то утворюється два шари рідини, які не змішуються.

Серед газів у воді добре розчиняються хлороводород (HCl) з утворенням соляної кислоти і аміак (NH3). Розведений розчин аміаку називається нашатирним спиртом. Погано у воді розчиняються кисень, азот, водень, вуглекислий газ.

З ростом температури води розчинність газів в ній зменшується. Цим пояснюється, наприклад, чому коли вода закипає, утворюються бульбашки повітря. Повітря, розчинений у воді при більш низькій температурі, починає виділятися з неї при підвищенні температури.

Гази розчиняються у воді краще при підвищеному тиску. Наприклад, газована вода в пляшці була насичена вуглекислим газом при підвищеному тиску. Коли вона відкривається, то «зайвий» для нормального тиску газ починає виділятися з рідини.

4,7(3 оценок)
Ответ:
perrrii
perrrii
01.12.2022

Объяснение:

1. Вычислите молекулярную массу в соединениях:

а) H2SO3-82

б) СаO-56

2. Вычислить массовую долю фосфора:

а) P2H5-22

б) PН3-

PCI3-15

POCI3-20

4. Запиши определения понятий:

а) Хими́ческий элеме́нт — совокупность атомов с одинаковым зарядом атомных ядер. Атомное ядро состоит из протонов, число которых равно атомному номеру элемента, и нейтронов, число которых может быть различным

б)А́томная ма́сса — масса атома. Единица измерения в СИ — килограмм, по факту обычно применяется внесистемная единица — атомная единица массы.;

в)Хімі́чна реа́кція — це перетворення речовин, при якому молекули одних речовин руйнуються і на їхньому місці утворюються молекули інших речовин з іншим атомним складом. Усі хімічні реакції зображують хімічними рівняннями.;

г) Массовая для элемента в данном веществе (w) – отношение относительной атомной массы данного элемента, умноженной на число его атомов в молекуле к относительной молекулярной массе вещества.

5. Что обозначают следующие записи:

а) 3CaCI2-хлорид кальция

б) 2Н-азот

в) 2Н2-водород

г) 5О3-озон

4,5(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ