М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MUSHDAN
MUSHDAN
15.06.2021 19:05 •  Химия

Укажите, какое суждение является верным: 1 . явление 1) разложение угольной кислоты 2) горение угля 3) перегонка нефти 4) синтез аммиака из водорода и азота 2. явление 1) плавление льда 2) испарение воды 3) разложение сернистой кислоты 4) разложение сахара в воде 3.укажите, какое суждение является верным: а) выделение теплоты свидетельствует о протекании реакции б) испарение воды - это реакция 1) верно только а 2) верно только б 3) верно только б 4) верны оба суждения 5) оба суждения неверны

👇
Ответ:
LINALINA123456
LINALINA123456
15.06.2021
1-3) перегонка нефти
2-3) разложение сернистой кислоты
3-1) верно только А
4,6(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mahomaev
mahomaev
15.06.2021

Складно зрозуміти питання. Як зрозуміла питання, так і відповіла:

Як правило, найчастіше запивають водою, тверді ліки (пігулки, капсули). Вода має рН=7, нейтральне середовище та є унікальним, універсальним розчинником полярних речовин, а також може утворювати стійки емульсії з деякими неполярними гідрофобними речовинами. Біоактивні речовини, які входять до складу пігулок мають властивість добре розчинюватися у воді (100мл) і вже частково всмоктуватися в ротовій порожнині, що прискорює їхню дію. Таким чином, водний розчин речовин, які увійшли до складу теблетки, обминаючи їжу шлунку переміщається із шлунку далі в кішківник. Не рекомендуєтья запивати таблетки водою, яка містить цукор. Тому що він зменшує ефективність антибіотиків і ліків, які мають у своєму складі катіони Ферума.

Багато існує водних розчинів, якими небажано запивати таблетки тому що можуть бути побічні ефекти та може знижуваться ефективність ліків. Наприклад:

Кава, яка містить сечогінний за своїми властивостями кофеїн, не слід запивати пеніцелінові лікі та еритроміцин, тому що ці ліки виведуться з організму ще до їхньої дії.

Молоко, яке містить Кальцій і білок зв'язуються з компонентами ліків і не дають їм розчинитися.

Чай, який містить дубільну речовину танін, також зв'язується з компонентами деяких таблеток, які стають менш ефективними.

Компоти або соки містять кислоти, які мають властивіть руйнувати структуру таблеток. Якщо ацетилсаліцилову кислоту запивати любим цитрусовим соком, можна пошкодити слизову шлунка. А від грейфрутового соку  може виникнути передозування, оскільки він, навпаки, посилює дію ліків.

Газовані напої подразнюють слизову оболонку шлунку і зводить ефективність ліків нанівець.  Особливо це стосується препаратів для покращення травлення, кальцію, сечогінних засобів, антибіотиків.

4,7(59 оценок)
Ответ:
myster2
myster2
15.06.2021

Насамперед слід мати на увазі, що рідкі лікарські форми (сиропи, мікстури, чаї, відвари) менш піддатливі впливу їжі, так як можуть вільно переміщатися із шлунка в кішківник, обминаючи їжу, що знаходиться в шлунку. А от тверді лікарські форми (таблетки, капсули) при спільному прийомі з їжею можуть, навпаки, довгий час затримуватися в порожнині шлунку, що порушує всмоктування діючих речовин. Тому важливо завжди уважно читати інструкцію.

Для кращого засвоєння у організмі таблеток треба запивати їх, але спочатку треба прочитати інструкцію.

Объяснение:

Можно лучший ответ?

4,5(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ