М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
банан0008
банан0008
22.04.2021 17:12 •  Химия

Определите, какие из соединений: , , hcl, koh, , являются веществами: а) с ионной связью; б) с ковалентной связью; в) с ковалентной неполярной связью.

👇
Ответ:
A) AlCl3  KOH    NaNO3
б) ковалентная полярная  HCl 
в) Br2  O3
4,8(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
232306
232306
22.04.2021

Данил

Апананский

Ученик

BilimLevel 0%

0

Личный кабинет

Online Mektep

Расписание

Домашние задания

Связь с учителем

Дневник

BilimLand

Компьютеры

iTest

Twig-Bilim

iMektep

23 НОЯБРЯ

ХИМИЯ - 7 Б

Назад

СОСТАВ И СТРОЕНИЕ АТОМА. ИЗОТОПЫ. УРОК 1

УРОК

ВИДЕОКОНФЕРЕНЦИЯ

Открыть чат

Состав и строение атома. Изотопы. Урок 1

Определи для каждого элемента его символ, состав атома и массовое число.

Название химического элемента

Символ

Число протонов

Количество нейтронов

Количество электронов

Ядерный заряд

Массовое число

натрий

железо

хлор

азот

цинк

Онлайн Мектеп

Слишком коротко. Напишите минимум 20 символов, чтобы объяснить все.

4,5(9 оценок)
Ответ:
Cennet55
Cennet55
22.04.2021
1) 7
2) менше 7
3) Техногенне забруднення довкілля суттєво впливає не лише на склад атмосферного повітря, але й на процеси кругообігу енергії й речовин у природі. Зокрема зміна хімічного складу повітря внаслі­док діяльності людини та процеси кругообігу води у природі спри­чиняють виникнення феномену «кислотних дощів». Це явище бу­ло відкрито понад сто років тому А. Смітом, який виявив залеж­ність між рівнем забруднення атмосферного повітря й кількістю опадів. Незабруднені опади самі по собі мають кислу реакцію (pH = 5,5–6,0). Значне забруднення атмосфери сірчистим ангідри­дом, окислами азоту, сполуками хлору й фтору призводить до біль­шої кислотності. На окремих територіях США, Європи середньоріч­на кислотність опадів не перевищує 4,0-4,5, що прирівнюється до слабких розчинів кислот. У деяких регіонах земної кулі реєструють­ся опади з pH ==3,8.

Збільшення вмісту кислих іонів і постійне вимивання лужних катіонів призводить до того, що буферна система рослин руйнується і кислотність ґрунтів збільшується.

Токсична дія аерозолю сірчаної кислоти на організм людини особливо посилюється у хмарну погоду. Розчин сірчаної кислоти у вигляді крапель туману тримається у повітрі або разом із дощем ви­падає на землю. Сірчана кислота роз’їдає метал, тканини, бетон, фарби, негативно впливає на все живе; на підкислених ґрунтах зни­жується врожайність, а зростання кислотності у водоймах призво­дить до загибелі всього живого. Наприклад, при pH = 4,5 гинуть усі риби, земноводні, комахи, а на дні розвиваються гриби й бактерії –анаероби, внаслідок життєдіяльності яких виділяється вуглекислий газ, метан і сірководень.

Дія забрудненого повітря й води на організм людини проявляєть­ся в загальному погіршенні здоров’я людини, зниженні імунітету, появі головного болю, відчутті слабкості, зниженні продуктивності праці тощо. У районах із сильним забрудненням атмосферного пові­тря й води рівень захворюваності населення на бронхіти у 3-5 разів пневмонією в 2-3, плевритом у 3-4 рази вищий, ніж у населення ін­ших районів.
4,5(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ