В предложенном перечне отыщите правильное суждение о щелочных металлах в ряду калий — рубидий — цезий: В предложенном перечне отыщите правильное суждение о щелочных металлах в ряду калий — 1)рубидий — цезий: 2)ни одно из предложенных не является правильным 3)электроотрицательность уменьшается 4)металлические свойства ослабевают 5)валентность равна семи – материал взят с сайта Студворк https://studwork.org/qa/himiya/816732-v-predlojennom-perechne-otyshchite-pravilnoe-sujdenie-o-shchelochnyh-metallah-v-ryadu-kaliy-rubidiy-ceziy-v-predlojennom
Ете́ри або прості́ ефі́ри — органічні речовини, молекули яких складаються з двох вуглеводневих радикалів, сполучених між собою атомом кисню.
Як неіонні ПАР знаходять широке застосування у виробництві фармацевтичних препаратах і косметиці як емульгувальні агенти в емульсіях типу в/о та о/в і стабілізатори мікроемульсій та як солюбілізатор етерних олій, вітамінів в оліях, важкорозчинних у воді діючих речовин (ацетат кортизону, гризеофульвін, менадіон, хлордіазепоксид, холестерол) і речовин, що застосовуються в косметиці та парфумерії.
Естери або складні ефіри - клас органічних сполук, похідні карбонових кислот, в яких атом водню в карбоксильній (COOH) групі заміщено на органічний радикал (R').Багато естерів карбонових кислот мають характерні фруктові або квіткові запахи, через що їх використовують як штучні ароматизатори.
1) D = M (CxHy)\2 = 39, следовательно, M (CxHy) = 2*39=78 г\моль
2) 78 г\моль --- 100%
M(С) г\моль --- 92,3%
M(C) = 92,3 * 78 \ 100 = 71,99 г\моль
3) M(H) = 78 - 72 = 6 г\моль
4) x:y = (72:12) \ (6:1) = 1:1 -----> С1Н1 = простейшая формула
5) по молекулярной массе не подходит, значит, формула не подходит. Следовательно, для того, чтобы удовлетворяло молярной массе 78 г\моль, подберем другую формулу. Это при x=y=6 - С6H6 - истинная формула
6) Проверим:
М (С6H6) = 6*12 + 6*1 = 78 г\моль