М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anasteisha130100
Anasteisha130100
18.02.2020 16:16 •  Химия

Укакого из элементов в парах более выражены металлические свойства: na-mg, mg-al, al-si?

👇
Ответ:
ely4
ely4
18.02.2020
Na-Mg тому що вони є найбільшими металами
4,6(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sashik2005
sashik2005
18.02.2020
Для всех этих смесей применяются физические процессы: фильтрование и упаривание

а) смесь мела и поваренной соли высыплю в стакан с водой, хорошо перемешаю. Затем отфильтрую. На фильтре останется мел, а чистый фильтрат упарю до  выпадения кристаллов соли.

б) раствор поваренной соли упарю до выпадения кристаллов.

в) смесь песка и древесных опилок высыплю в стакан с водой о подожду, когда осядет весь песок (он тяжелее воды). Затем опилки, которые плавают на поверхности (т.к. они легче воды), солью аккуратно, а песок останется на дне стакана.
4,7(79 оценок)
Ответ:
znikitai
znikitai
18.02.2020
Урок 48 
Тема. Взаємозв’язок між будовою електронних оболонок і властивостями хімічних елементів, простих речовин, сполук елементів з гідрогеном та оксигеном. 
мета: пояснити причини прояву елементами металічних та 
неметалічних властивостей, періодичне повторення 
властивостей хімічних елементів та їх сполук з ростом 
заряду ядра атома, порівняти властивості хімічних еле‑ 
ментів з особливостями електронної будови їх атомів; 
сформувати поняття «атомний радіус», «електронега ‑ 
тивність»; установити залежність між цими характе ‑ 
ристиками елемента та його положенням у Періодич ‑ 
ній системі; сформувати вміння складати електронні 
формули іонів; закріпити вміння складати формули 
електронних конфігурацій та записувати схеми будови 
електронної оболонки атомів хімічних елементів. 
матеріали: розчини натрій гідроксиду, сульфатної кислоти, алю‑ 
міній хлориду, хлоридної кислоти, калій гідроксиду, 
лакмусу або метилоранжу. 
обладнання: Періодична система хімічних елементів Д. І. Мен‑ 
делєєва (короткоперіодний варіант); таблиця від ‑ 
носних електронегативностей, плакати «Будова 
електронних оболонок атомів хімічних елементів», 
інтерактивна таблиця Д. І. Менделєєва. 
Базові поняття 
та терміни: 
атомний радіус, електронегативність, металічна й не ‑ 
металічна активність, періодичність, періоди, групи. 
Тип уроку: комбінований. 
методи 
навчання: 
пояснювально ‑ілюстративні — бесіда, розповідь; 
прак тич ні — розв’язування вправ, лабораторний до ‑ 
слід; репродуктивні, частково‑пошукові, інтерактивні; 
методи контролю. 
структура уроку 
I. Організаційний етап 1 хв. 
II. Перевірка домашнього завдання 8 хв. 
III. Актуалізація опорних знань 3 хв. 
IV. Вивчення нового матеріалу 20 хв. 
1. Залежність металічних і неметалічних властивостей 
від будови зовнішнього електронного шару. 
2. Радіус атома. 
3. Електронегативність хімічних елементів. 
239 
V. Узагальнення та систематизація знань 10 хв. 
VI. Домашнє завдання 1 хв. 
VII. Підбиття підсумків уроку 2 хв. 
хід уроку 
I. о рганізаційний етап 
Привітання. Перевірка готовності учнів до уроку. 
II. Перевірка домашнього завдання 
1. Бесіда за питаннями домашнього завдання. f 
Як класифікують хімічні елементи за будовою енергетичних рівнів?  
Яким чином ця класифікація відображена в Періодичній системі?  
Чим обумовлюються металічні та неметалічні властивості елементів?  
Які електрони називають валентними?  
Як визначити число валентних електронів в електронних оболонках  
атомів хімічних елементів головних підгруп? 
2. Проводиться експрес-контроль щодо формування вміння f 
складати електронні конфігурації та схеми будови атомів 
хімічних елементів. 
Перевірку можна здійснити у формі самоконтролю або взаємоконтролю 
за відповідями, які вчитель наводить на дошці. 
Завдання f 
і варіант. Напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів 
Натрію або Мангану (за бажанням учня). 
іі варіант. Напишіть електронну конфігурацію та схему будови атомів 
Хлору або Титану (за бажанням учня). 
3. Під час експрес-контролю вчитель вибірково перевіряє f 
виконання письмових домашніх завдань. 
ІII. актуалізація опорних знань 
Бесіда f 
1) Чому різко відрізняються за властивостями елементи головних 
підгруп I і VII груп? Поясніть відповідь з точки зору будови їх електрон-них оболонок. 
2) Атоми п’яти елементів головної підгрупи мають у зовнішньому 
4,6(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ