1)подъем температуры на поверхности планеты в результате тепловой энергии, которая появляется в атмосфере из-за нагревания газов. Основные газы, которые ведут к парниковому эффекту на Земле – это водяные пары и углекислый газ.
2) Решение проблемы парникового эффекта
Сокращение использования ископаемых источников энергии: угля, нефти и газа; Более эффективное использование энергии; Широкое внедрение энергосберегающих технологий; ... Борьба с лесными пожарами, восстановление лесов – природных поглотителей углекислого газа из атмосферы.
Объяснение:
У промисловості зазвичай кисень отримують з повітря. Спочатку повітря очищають від пилу, вуглекислого газу і водяної пари, після чого зріджують при стисненні і охолодженні до 200 ° C. Рідке повітря являє собою суміш в основному азоту і кисню. Рідкий азот починає випаровуватися при більш низькій температурі (-196 ° C), ніж кисень (-183 ° C). Тому, якщо повільно нагрівати рідке повітря, то азот починає випаровуватися раніше, а кисень залишається в рідкому стані. Процеси скраплення і випаровування повторюють безліч разів, в результаті чого азот і кисень вдається розділити. Кисень і інші гази зберігають у спеціальних посудинах з подвійними стінками, між якими знаходиться вакуум
CH4 + 2O2 -> CO2 + 2H2O
n = 1 моль n = 2 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 44,8 л
9 л СН4 - Х л О2
22,4 л СН4 - 44,8 л О2
V(O2) = 9 * 44,8 / 22,4 = 18 л