Народна пісня - це засіб вираження і передачі духу того, чи іншого народу. У кожного вони відрізняються своїми індивідуальними рисами, які відображають і традиції, і культуру. Російські народні пісні чуємо ми і досі. Мало хто не знає найпоширеніші з них. Та й як не знати спадщину свого народу? Особливо, коли воно так багато. Багато пісень склав наш народ. Передавалися вони протягом століть з вуст в уста, від батьків до дітей. Так і дожили вони до наших днів, змінюючись і вдосконалюючись. Різноманітні напрямки і призначення російських народних пісень. Майже кожна подія відзначено ними. Різних часів року і різним трудовим дії присвячувалися вони. І зрозуміло: адже з піснею веселіше працювати! Майже кожному народному святу, події є відповідні. Грала чи весілля, народжувалося чи дитя, - народ складав пісню на честь цього. Відбувалися важливі для країни і народу події - знову в пам'ять про них складалася пісня, передаючи значимість їх і ставлення до них людей. І присвячувалися вони, як і тягот простого народу, так і радісним змін в їхньому житті. Чимало складено піснею, що прославляють народних героїв. До них можна віднести і билини, які зараз сприймаємо ми більше як казки. Вірніше, це - оповіді, перекази старовини глибокої. Вони теж складалися протягом багатьох століть. А виконувалися колись вони саме як пісні. Безліч зберігається в коморах народної пам'яті і різних примовок, потешек. Їх теж можна віднести до пісень. Їх здавна застосовували люди для того, щоб щось пояснити, донести до дитини, або ж просто розважити його. А щоб привернути його увагу, вимовлялися вони співуче. А скільки народних колискових пісень дожило до нашого часу! І, вони і тепер звучать з вуст багатьох матерів. І, звичайно ж, до сих пір користуються популярністю і популярністю ліричні народні пісні. Вони розповідають про почуття людини, про переживання. Їх дуже багато. Народна пісня - це багата спадщина. Який сам народ - такі і його пісні. А якщо вони мелодійні і різноманітні - значить, і народ багатий культурно та духовно!
Народні пісні є чудовим свідченням величезного таланту людей, які проживають на певній території. Вони відображають історичні події, вміст легенд і казок. Таке творчість містить величезну внутрішню силу, властиву громадянам держави, які їх склали.
Подібні твори не вміють віку і користуються величезною популярністю. Їх виконують зі сцени під час великих свят і затягують в фіналі посиденьок за столом у вузькому колі близьких родичів. У кожній мелодії таїться нерозумна сила гордого народу, боротьба за свободу і незалежність, людське горе і печаль, віра в казку і надія на краще майбутнє. Слова народних пісень рідко потрібно вчити напам'ять: їх знають всі, від малого до великого практично з самого народження.
1)Положение в периодической системе
2 период, главная подгруппа,4группа.,неметалл
2)Строение атома элемента
1) + 6) 2)4)
1S² 2s²2p⁶
3)Окислительно восстановительные свойства и возможные степени окисления
Может проявлять восстановительные свойства:
2С+O₂=2СО
С⁰-2e=С⁺² I2
О₂⁰+4e=2O⁻² I1
C⁰+O₂⁰=CO₂
C⁰-4e=C⁺⁴ I1
O₂+4e=20⁻² I1
Восстановительные свойства:
C +2H₂ = C⁻⁴H4⁺¹
C⁰+4e=C-4 1
H₂⁰-2t=2H⁺¹ 2
Степени окисления: -4;0;+2;+4
4)Простое вещество этого элемента. Его физические свойства
Существует в виде угля, алмаза, графита, карбина...
Свойства абсолютно разные, может обладать большой твердостью (алмаз), а может быть мягким и проводить электрич. ток (графит)
5)Химические свойства простого вещества
С+О₂ = CO₂( горение)
С+2Н₂ = СН₄ - метан
Ca + 2C --> CaC2
6)Формулы высшего оксида
CO2
7)Химические свойства оксидов и гидроксидов
2CO+O2 --> 2CO2
CO2 + C --> 2CO
Оксиды и кислота (угольная) карбона реагируют со щелочами, оксидами активных металлов, некоторыми солями (силикатами),
8)Получение и применение
Карбон встречается в природе, получают его или пиролизом углеводородов или в шахтах в виде угля или алмазов.
Применяется металлургии (производство стали и других металлов), ювелирной промышленности (алмазы), при добывании некоторых веществ восстановлением (фосфор)